Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Apgaismojums

Mondrian

Apgaismojums Piekares lampa Mondrian sasniedz emocijas, izmantojot krāsas, apjomus un formas. Nosaukums noved pie tā iedvesmas, gleznotāja Mondriana. Tā ir piekares lampa ar taisnstūra formu horizontālā asī, ko veido vairāki krāsaina akrila slāņi. Lampai ir četri dažādi skati, izmantojot mijiedarbību un harmoniju, ko rada šai kompozīcijai izmantotās sešas krāsas, kur formu pārtrauc balta līnija un dzeltens slānis. Mondrian izstaro gaismu gan uz augšu, gan uz leju, radot izkliedētu, neinvazīvu apgaismojumu, ko regulē ar regulējamu bezvadu tālvadības pulti.

Hanteles Rokturis

Dbgripper

Hanteles Rokturis Šis ir drošs un labi noturīgs fitnesa rīks visu vecumu cilvēkiem. Mīksts pieskāriena pārklājums uz virsmas, kas nodrošina zīdainu sajūtu. Izgatavots no 100% pārstrādājama silikona ar īpašu materiāla formulu, kas rada 6 dažādus cietības līmeņus, ar dažādu izmēru un svaru, nodrošina izvēles saķeres spēka apmācību. Rokas satvērējs var ietilpt arī noapaļotajā robā abās hanteles stieņa pusēs, pievienojot tam svaru roku muskuļu trenēšanai līdz pat 60 dažādu spēka kombināciju veidiem. Uzkrītošās krāsas no gaišas līdz tumšai, norāda izturību un svaru no gaišas līdz smagai.

Vāze

Canyon

Vāze Ar rokām darinātā ziedu vāze tika izgatavota, izmantojot 400 dažādu biezumu precīzas lāzergriešanas lokšņu metāla gabalus, saliekot slāni pa slānim un metinot pa gabalu, demonstrējot māksliniecisku ziedu vāzes skulptūru, kas attēlota detalizētā kanjona rakstā. Metāla slāņi parāda kanjona sekcijas faktūru, palielinot arī scenārijus ar atšķirīgu vidi, radot neregulāri mainīgas dabiskās tekstūras efektus.

Krēsls

Stool Glavy Roda

Krēsls Stool Glavy Roda iemieso ģimenes galvai raksturīgās īpašības: integritāti, organizētību un pašdisciplīnu. Taisni leņķi, apļa un taisnstūra formas kombinācijā ar ornamenta elementiem atbalsta pagātnes un tagadnes saikni, padarot krēslu par mūžīgu priekšmetu. Krēsls ir izgatavots no koka, izmantojot videi draudzīgus pārklājumus, un to var krāsot jebkurā vēlamajā krāsā. Stool Glavy Roda dabiski iederēsies jebkurā biroja, viesnīcas vai privātmājas interjerā.

Kafijas Galdiņš

Sankao

Kafijas Galdiņš Sankao kafijas galdiņš, "trīs sejas" japāņu valodā, ir eleganta mēbele, kas paredzēta, lai kļūtu par nozīmīgu jebkuras mūsdienu viesistabas telpas raksturu. Sankao pamatā ir evolūcijas koncepcija, kas aug un attīstās kā dzīva būtne. Materiāla izvēle varētu būt tikai masīvkoksne no ilgtspējīgām plantācijām. Sankao kafijas galdiņš vienlīdz apvieno augstākās ražošanas tehnoloģijas ar tradicionālo meistarību, padarot katru gabalu unikālu. Sankao ir pieejams no dažādiem masīvkoka veidiem, piemēram, Iroko, ozola vai oša.

Tws Earbuds

PaMu Nano

Tws Earbuds PaMu Nano izstrādā "neredzamas auss" austiņas, kas ir pielāgotas jauniem lietotājiem un ir piemērotas vairākiem scenārijiem. Dizains ir balstīts uz vairāk nekā 5000 lietotāju ausu datu optimizāciju, un visbeidzot nodrošina, ka lielākajai daļai ausu būs ērti tās valkāt, pat guļot uz sāniem. Uzlādes korpusa virsma izmanto īpašu elastīgu audumu, lai paslēptu indikatora gaismu, izmantojot integrēto iepakojuma tehnoloģiju. Magnētiskā sūkšana atvieglo darbību. BT5.0 vienkāršo darbību, vienlaikus saglabājot ātru un stabilu savienojumu, un aptX kodeks nodrošina augstāku skaņas kvalitāti. IPX6 Ūdensizturība.