Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Tahogrāfa Programmētājs

Optimo

Tahogrāfa Programmētājs Optimo ir moderns skārienekrāna produkts visu komerciālajiem transportlīdzekļiem uzstādīto digitālo tahogrāfu programmēšanai un kalibrēšanai. Koncentrējoties uz ātrumu un ērtu lietošanu, Optimo apvieno bezvadu sakarus, izstrādājuma lietojuma datus un dažādus sensoru savienojumus pārnēsājamā ierīcē, ko izmanto transportlīdzekļa salonā un darbnīcā. Paredzēts optimālai ergonomikai un elastīgai pozicionēšanai, tā uz uzdevumu orientētais interfeiss un inovatīvā aparatūra dramatiski uzlabo lietotāja pieredzi un ņem tahogrāfa programmēšanu nākotnē.

Kuģu Vadības Sistēma

GE’s New Bridge Suite

Kuģu Vadības Sistēma GE modulārā kuģu vadības sistēma ir izstrādāta, lai derētu gan lieliem, gan viegliem kuģiem, nodrošinot intuitīvu vadību un skaidru vizuālu atgriezenisko saiti. Jaunā pozicionēšanas tehnoloģija, motora vadības sistēmas un uzraudzības ierīces ļauj precīzi manevrēt slēgtās telpās, vienlaikus samazinot stresu operatoram, jo sarežģītās manuālās vadības ierīces tiek aizstātas ar jauno skārienekrāna tehnoloģiju. Regulējams ekrāns samazina atstarošanos un optimizē ergonomiku. Visām konsolēm ir integrēti satveršanas rokturi izmantošanai neapstrādātā jūrā.

Mēteļa Statīvs

Lande

Mēteļa Statīvs Mēteļu statīvs bija veidots kā ļoti dekoratīva un funkcionāla biroja skulptūra, mākslas un funkcijas saplūšana. Tika uzskatīts, ka kompozīcija ir estētiska forma, lai izrotātu biroja telpas un aizsargātu mūsdienīgāko korporatīvo apģērbu - Blazer. Gala rezultāts ir ļoti enerģisks un izsmalcināts gabals. Ražošanai un mazumtirdzniecībai gabals bija veidots tā, lai būtu viegls, stiprs un masveidā ražojams.

Led Piekaramais Lukturis

Stratas.07

Led Piekaramais Lukturis Izmantojot augstas kvalitātes apstrādi un izcilību visās detaļās, mēs cenšamies radīt vienkāršu, tīru un mūžīgu dizainu. Īpaši Stratas.07 ar perfekti simetrisko formu absolūti seko šīs specifikācijas noteikumiem. Iebūvētajam Xicato XSM Artist Series LED modulim ir krāsu atveidošanas indekss> / = 95, spilgtums 880lm, jauda 17W, krāsu temperatūra 3000 K - silti balta (2700 K / 4000 K ir pieejama pēc pieprasījuma) . LED moduļu kalpošanas ilgumu ražotājs nosaka ar 50 000 stundām - L70 / B50, un krāsa ir nemainīga visā kalpošanas laikā (1x2 pakāpieni MacAdams visā dzīves laikā).

Elektriskais Velosipēds

ICON E-Flyer

Elektriskais Velosipēds ICON un Vintage Electric sadarbojās, lai izstrādātu šo mūžīgo elektrisko velosipēdu. Izstrādāts un būvēts Kalifornijā nelielā apjomā, ICON E-Flyer apvieno vintage dizainu ar modernu funkcionalitāti, lai radītu atšķirīgu un spējīgu personīgā transporta risinājumu. Funkcijās ietilpst 35 jūdžu attālums, 22 MPH maksimālais ātrums (35 MPH sacensību režīmā!) Un divu stundu uzlādes laiks. Ārējais USB savienotājs un uzlādes savienojuma punkts, atjaunojošā bremzēšana un visaugstākās kvalitātes komponenti visā. www.iconelectricbike.com

Pilsētas Sols

Eternity

Pilsētas Sols Divvietīgs sols, kas izgatavots no šķidra akmens. Divas izturīgas vienības nodrošina ērtu un aptverošu sēdēšanas pieredzi, un vienlaikus tās rūpējas par sistēmas stabilitāti. Soli galus novieto tā, lai neitralizētu vismazāko kustību. Tas ir sols, kas respektē esošo pilsētvides infrastruktūru. Tiek ieviesta ērta uzstādīšana uz vietas. Stiprināšanas punkti vairs nav nepieciešami, vienkārši nometiet un aizmirstiet. Uzmanieties, astoņpadsmit gadi ir tuvu. Ak jā.