Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Velosipēdu Apgaismojums

Safira Griplight

Velosipēdu Apgaismojums SAFIRA ir iedvesmojusi nodomu mūsdienu velosipēdistiem atrisināt netīros piederumus uz stūres. Integrējot priekšējo lukturi un virzienrādītāju saķeres dizainā, lieliski sasniedzat mērķi. Izmantojot akumulatora kabīni, arī doba stūres vietas izmantošanu, palieliniet elektrības jaudu. Pateicoties satvēriena, velosipēda gaismas, virzienrādītāja un stūres baterijas salona kombinācijai, SAFIRA kļūst par kompaktāko un atbilstošāko jaudīgo velosipēdu apgaismojuma sistēmu.

Velosipēdu Apgaismojums

Astra Stylish Bike Lamp

Velosipēdu Apgaismojums Astra ir vienas rokas stilīga velosipēda lampa ar revolucionāri izstrādātu alumīnija korpusu. Astra perfekti apvieno cieto stiprinājumu un vieglo virsbūvi tīrā un stilīgā rezultātā. Vienpusējā alumīnija svira ir ne tikai izturīga, bet arī ļauj Astra peldēt stūres vidusdaļā, kas nodrošina visplašāko siju diapazonu. Astra ir perfekti nogriezta līnija, tā neradīs atspīdumu cilvēkiem ceļa otrajā pusē. Astra velosipēdam piešķir pāris spīdīgas acis, kas atvieglo ceļu.

Atdzesēta Siera Ratiņi

Keza

Atdzesēta Siera Ratiņi Patriks Sarrāns Keza siera ratiņus izveidoja 2008. gadā. Galvenais rīks, šim ratiņiem ir arī jāizraisa pusdienotāju zinātkāre. To panāk, izmantojot stilizētu lakotu koka konstrukciju, kas samontēta uz rūpniecības riteņiem. Atverot slēģi un izvietojot tā iekšējos plauktus, groziņš atklāj lielu nogatavinātu sieru prezentāciju tabulu. Izmantojot šī posma rekvizītus, viesmīlis var izvēlēties atbilstošu ķermeņa valodu.

Noņemami Galdi

iLOK

Noņemami Galdi Patrika Sarrāna dizains atkārto slaveno Luija Sullivana radīto formulu “Forma seko funkcijai”. Šādā garā iLOK tabulas ir izveidotas tā, lai par prioritāti noteiktu vieglumu, stiprību un modularitāti. Tas ir bijis iespējams, pateicoties galda virsmu koka kompozītmateriāliem, kāju arkveida ģeometrijai un konstrukcijas stiprinājumiem, kas fiksēti šūnveida sirds iekšpusē. Izmantojot pamatnei slīpu krustojumu, zemāk tiek iegūta noderīga telpa. Visbeidzot, no kokmateriāliem rodas silta estētika, ko ļoti iecienījuši smalkie pusdienotāji.

Kulonu Lampa

Snow drop

Kulonu Lampa Snow Drop ir griesti un modulārs apgaismojums. Viņa ērtība ir tā gaismas spilgtuma regulēšana ar modulācijas palīdzību, pateicoties vienmērīgai skriemeļa sistēmai. Soli pa solim, spēlējoties ar pretsvaru, lietotājs var palielināt un samazināt spožumu. Šī dizaina modulācija atgādina par dažādiem sniegpārsliņa ziedēšanas posmiem no sākuma ar tetraedru līdz beigām ar četru trīsstūru fraktāļu. Kad zīmējums ir aizvērts, vintage dzintara Edisona spuldze tiek ievietota tetraedriskā ekskluzīvā kastē, kas izgatavota no opalescējoša balta plexi.

Rokas Prese

Kwik Set

Rokas Prese Daudzfunkcionāla ādas prese ir intuitīva, universāli izstrādāta mašīna, kas vienkāršo ikdienas ādas amatnieku dzīvi un maksimāli izmanto jūsu mazo vietu. Tas lietotājiem ļauj izgriezt ādu, iespiest / iespiest zīmējumus un iestatīt aparatūru ar 20 plus pielāgotiem presformas un adapteriem. Šī platforma ir izstrādāta jau no paša sākuma kā klases vadošais produkts.