Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Savienots Pulkstenis

COOKOO

Savienots Pulkstenis COOKOO ™, pasaulē pirmais dizaineru viedpulkstenis, kas apvieno analogo kustību ar digitālo displeju. Ar ļoti tīru līniju un viedajām funkcijām ikonisko dizainu pulkstenis parāda vēlamos paziņojumus no sava viedtālruņa vai iPad. Pateicoties COOKOO App ™ lietotājiem, saglabājiet kontroli pār savu saistīto dzīvi, izvēloties paziņojumus un brīdinājumus, kurus viņi vēlas saņemt tieši uz jūsu rokas. Nospiežot pielāgojamo taustiņu COMMAND, varēsit attālināti iedarbināt kameru, tālvadības pults mūzikas atskaņošanu, vienas pogas reģistrēšanos Facebook un daudzas citas iespējas.

Klēpjdatora Korpuss

Olga

Klēpjdatora Korpuss Klēpjdatora korpuss ar speciālu siksnu un speciāli piestipriniet citu lietu sistēmu. Materiālam es paņēmu pārstrādātu ādu. Ir vairākas krāsas, no kurām katrs var izvēlēties pats. Mans mērķis bija izveidot vienkāršu, interesantu klēpjdatoru lietu, kurā ir viegli kopjama sistēma un kurā var piestiprināt vēl vienu lietu, ja līdzi jāņem pārbaudāms Mac book pro un Ipad vai mini Ipad. Pie lietas jūs varat nēsāt lietussargu vai avīzi. Viegli maināms korpuss katras dienas pieprasījumam.

Lietusmētelis

UMBRELLA COAT

Lietusmētelis Šis lietusmētelis ir lietus mēteļa, lietussarga un ūdensnecaurlaidīgu bikšu kombinācija. Atkarībā no laika apstākļiem un lietus daudzuma to var pielāgot dažādiem aizsardzības līmeņiem. Viņa unikālā iezīme ir tā, ka tajā vienā priekšmetā ir apvienots lietusmētelis un lietussargs. Ar lietussarga lietussargu rokas ir brīvas. Tas var būt lieliski piemērots arī sportiskām aktivitātēm, piemēram, braukšanai ar velosipēdu. Pieblīvētā ielā jūs arī neliecieties par citiem lietussargiem, jo lietussarga pārsegs pleciem pārsniedz jūsu plecus.

Gredzens

Doppio

Gredzens Šis ir aizraujošs mistiska rakstura dārgakmens. “Doppio” spirālveida formā virzās divos virzienos, simbolizējot vīriešu laiku: viņu pagātni un nākotni. Tas nes sudrabu un zeltu, kas atspoguļo cilvēka gara tikumu attīstību visā tās vēsturē uz Zemes.

Kaklarota

Sakura

Kaklarota Kaklarota ir ļoti elastīga un izgatavota no dažādiem gabaliem, kas ir nemanāmi pielodēti, lai skaisti kaskādes uz sieviešu kakla zonas. Ziedi labajā pusē pagriežas, un ir atļauts atsevišķi izmantot kreiso kaklarotas gabalu kā piespraudi. Kaklarota ir ļoti viegla, ņemot vērā gabala 3D formu un sarežģītību. Bruto svars tam ir 362,50 grami, kas ir 18 karāti ar 518,75 karātiem akmens un dimantiem