Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Alus Krāsu Paraugi

Beertone

Alus Krāsu Paraugi Beertone ir pirmā alus uzziņu rokasgrāmata, kuras pamatā ir dažādas alus krāsas un kas tiek prezentēta stikla formas ventilatorā. Pirmajam izdevumam mēs apkopojām informāciju no 202 dažādiem Šveices alus veidiem, kas ceļo pa valsti no austrumiem uz rietumiem, no ziemeļiem uz dienvidiem. Viss process prasīja daudz laika un detalizētu loģistiku, lai to paveiktu, bet šo abu kaislību rezultāts mūs ļoti lepojas, un turpmāki izdevumi jau tiek plānoti. Priekā!

Projekta nosaukums : Beertone, Dizaineru vārds : Alexander Michelbach, Klienta vārds : Beertone.

Beertone Alus Krāsu Paraugi

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.