Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dvd Kaste

Paths of Light

Dvd Kaste Labākais veids, kā sarīkot Zinas Caramelo animāciju “Gaismas takas”, bija nodrošināt, lai DVD būtu skaists korpuss. Iesaiņojums faktiski izskatās, ka tas tika norauts no meža un izveidots, lai izveidotu kompaktdisku. Ārpusē ir redzamas dažādas līnijas, gandrīz redzamas kā mazi koki, kas aug korpusa sānos. Koka ārpuse arī tai piešķir ārkārtīgi dabisku izskatu. Gaismas ceļi ir ārkārtējs atjauninājums no gadījumiem, ko 1990. gados daudzi redzēja kompaktdiskos, kas parasti sastāvēja no pamata plastmasas ar papīra iepakojumu, lai izskaidrotu saturu iekšpusē (JD Munro teksts)

Projekta nosaukums : Paths of Light , Dizaineru vārds : Francisco Elias & Nelson Fernandes, Klienta vārds : Francisco Elias & Nelson Fernandes.

Paths of Light  Dvd Kaste

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.