Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Fotoinstalācija

Decor

Fotoinstalācija Modeļa ēkā es gribu radīt domas par realitāti, ka mēs uzskatām mūsējos un skatāmies uz to kā uz scenogrāfiju kādam iedomātam scenārijam. Scenārijs pēc rakstura ir gadījuma rakstura un ātri bojājošs. Kas ir aiz tā vai kas notiks, kad dekoru veidnes varētu būt nevis gaidāma apokalipse, bet gan jauna procesa radīšana. Vēl viens attēls par to, kas varētu notikt, kad izrāde būs beigusies.

Projekta nosaukums : Decor, Dizaineru vārds : Johanna Mårtensson, Klienta vārds : Johanna Mårtensson.

Decor Fotoinstalācija

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.