Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Aproce

Phenotype 002

Aproce Aproces Phenotype 002 forma ir bioloģiskās augšanas digitālās simulācijas rezultāts. Radošajā procesā izmantotais algoritms ļauj imitēt bioloģiskās struktūras izturēšanos, radot neparastas organiskas formas, panākot neuzkrītošu skaistumu, pateicoties optimālai struktūrai un materiāla godīgumam. Prototips tiek materializēts, izmantojot 3D drukāšanas tehnoloģiju. Pēdējā posmā rotas ir veidots misiņā ar rokām, pulēts un pabeigts, pievēršot uzmanību detaļām.

Projekta nosaukums : Phenotype 002, Dizaineru vārds : Maciej Nisztuk, Klienta vārds : In Silico.

Phenotype 002 Aproce

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizainers

Labākie pasaules dizaineri, mākslinieki un arhitekti.

Labs dizains ir pelnījis lielu atzinību. Ikdienā mēs priecājamies pārstāvēt pārsteidzošus dizainerus, kuri rada oriģinālus un novatoriskus dizainus, pārsteidzošu arhitektūru, stilīgu modi un radošu grafiku. Šodien mēs iepazīstinām jūs ar vienu no pasaules labākajiem dizaineriem. Izpērciet šodien godalgoto dizaina portfeli un iegūstiet savu ikdienas dizaina iedvesmu.