Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Aproce

Phenotype 002

Aproce Aproces Phenotype 002 forma ir bioloģiskās augšanas digitālās simulācijas rezultāts. Radošajā procesā izmantotais algoritms ļauj imitēt bioloģiskās struktūras izturēšanos, radot neparastas organiskas formas, panākot neuzkrītošu skaistumu, pateicoties optimālai struktūrai un materiāla godīgumam. Prototips tiek materializēts, izmantojot 3D drukāšanas tehnoloģiju. Pēdējā posmā rotas ir veidots misiņā ar rokām, pulēts un pabeigts, pievēršot uzmanību detaļām.

Projekta nosaukums : Phenotype 002, Dizaineru vārds : Maciej Nisztuk, Klienta vārds : In Silico.

Phenotype 002 Aproce

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizaina intervija

Intervijas ar pasaules slaveniem dizaineriem.

Izlasiet jaunākās intervijas un sarunas par dizainu, radošumu un inovācijām starp dizaina žurnālistu un pasaules slaveniem dizaineriem, māksliniekiem un arhitektiem. Skatiet slavenu dizaineru, mākslinieku, arhitektu un novatoru jaunākos dizaina projektus un godalgotos dizainus. Atklājiet jaunas atziņas par radošumu, inovācijām, mākslu, dizainu un arhitektūru. Uzziniet par lielisko dizaineru projektēšanas procesiem.