Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Aproce

Phenotype 002

Aproce Aproces Phenotype 002 forma ir bioloģiskās augšanas digitālās simulācijas rezultāts. Radošajā procesā izmantotais algoritms ļauj imitēt bioloģiskās struktūras izturēšanos, radot neparastas organiskas formas, panākot neuzkrītošu skaistumu, pateicoties optimālai struktūrai un materiāla godīgumam. Prototips tiek materializēts, izmantojot 3D drukāšanas tehnoloģiju. Pēdējā posmā rotas ir veidots misiņā ar rokām, pulēts un pabeigts, pievēršot uzmanību detaļām.

Projekta nosaukums : Phenotype 002, Dizaineru vārds : Maciej Nisztuk, Klienta vārds : In Silico.

Phenotype 002 Aproce

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizaina leģenda

Leģendārie dizaineri un viņu godalgotie darbi.

Dizaina leģendas ir ārkārtīgi slaveni dizaineri, kuri ar savu labo dizainu padara mūsu pasauli labāku. Atklājiet leģendāros dizainerus un viņu inovatīvos izstrādājumus, oriģinālos mākslas darbus, radošo arhitektūru, izcilus modes dizainus un dizaina stratēģijas. Izbaudiet un izpētiet godalgoto dizaineru, mākslinieku, arhitektu, novatoru un zīmolu oriģinālos dizaina darbus visā pasaulē. Iedvesmojieties no radošiem dizainiem.