Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Apkārtējā Gaisma

25 Nano

Apkārtējā Gaisma 25 Nano ir māksliniecisks gaismas instruments, kas attēlo īslaicīgumu un pastāvīgumu, dzimšanu un nāvi. Sadarbībā ar Spring Pool Glass Industrial CO., LTD, kura redzējums ir sistemātiskas stikla otrreizējās pārstrādes cilpas veidošana ilgtspējīgai nākotnei, 25 Nano idejas iemiesošanai izvēlējās salīdzinoši trauslo burbuli kā barotni pretstatā cietajam stiklam. Instrumentā burbulis mirdz cauri burbuļa dzīves cikliem, projicējot vidē varavīksnei līdzīgu krāsu un ēnas, radot sapņainu atmosfēru ap lietotāju.

Uzdevumu Apgaismojums

Linear

Uzdevumu Apgaismojums Transportlīdzekļa daļu ražošanā plaši izmanto Linear Light cauruļu liekšanas paņēmienu. Šķidrās leņķiskās līnijas tiek realizētas ar Taivānas ražotāja precīzu kontroli, tāpēc tām ir minimālais materiāls, lai izveidotu vieglas, izturīgas un pārnēsājamas Linear Light; ideāli apgaismot jebkuru modernu interjeru. Tas piemēro gaismas diožu mikroshēmas, kurām nav pieskārienu mirgošanas, ar atmiņas funkciju, kas ieslēdzas iepriekšējā iestatītajā skaļumā. Lineārais uzdevums ir izveidots no tā, lai lietotājs to varētu viegli salikt, tas sastāv no netoksiska materiāla un nāk ar plakanu iesaiņojumu; dara visu iespējamo, lai samazinātu ietekmi uz vidi.

Darbvieta

Dava

Darbvieta Dava ir izstrādāta atvērto kosmosa birojiem, skolām un universitātēm, kur svarīgas ir klusas un koncentrētas darba fāzes. Moduļi samazina akustiskos un redzes traucējumus. Trīsstūrveida formas dēļ mēbeles ir efektīvas telpā un ļauj izmantot dažādas izvietojuma iespējas. Dava materiāli ir WPC un vilnas filcs, kas abi ir bioloģiski noārdāmi. Spraudņu sistēma piestiprina abas sienas pie galda un uzsver ražošanas un apstrādes vienkāršību.

Dzīvojamā Māja

Brooklyn Luxury

Dzīvojamā Māja Iedvesmojoties no klienta aizraušanās ar bagātīgām vēsturiskām dzīvesvietām, šis projekts atspoguļo funkcionālisma un tradīciju pielāgošanu tagadnes nodomiem. Tādējādi tika izvēlēts klasiskais stils, pielāgots un stilizēts mūsdienu dizaina un moderno tehnoloģiju kanoniem, šī projekta tapšanā ir piedalījušies kvalitatīvi jaunie materiāli - īsts Ņujorkas arhitektūras dārgakmens. Paredzētie izdevumi pārsniegs 5 miljonus ASV dolāru, un tie radīs priekšstatu par stilīga un bagātīga interjera radīšanu, taču arī funkcionālu un ērtu.

Viedas Mēbeles

Fluid Cube and Snake

Viedas Mēbeles Hello Wood izveidoja āra mēbeļu līniju ar viedām funkcijām kopienas telpām. Pārdomājot sabiedrisko mēbeļu žanru, viņi izstrādāja vizuāli saistošas un funkcionālas instalācijas ar apgaismojuma sistēmu un USB kontaktligzdām, kurām bija nepieciešams integrēt saules paneļus un baterijas. Čūska ir modulāra struktūra; tā elementi ir mainīgi, lai ietilptu dotajā vietā. Fluid Cube ir fiksēta ierīce ar stikla virsu, kurā ir saules baterijas. Studija uzskata, ka dizaina mērķis ir pārvērst ikdienas lietošanai paredzētos izstrādājumus par mīļiem priekšmetiem.

Pusdienu Galds

Augusta

Pusdienu Galds Augusta atkārtoti interpretē klasisko pusdienu galdu. Pārstāvot mūsu paaudzes, šķiet, ka dizains aug no neredzamas saknes. Galda kājas ir vērstas uz šo kopējo kodolu, sniedzoties līdz, lai turētu grāmatām atbilstošo galda virsmu. Eiropas masīvkoka koks tika izvēlēts, ņemot vērā tā gudrības un izaugsmes nozīmi. Koks, kuru mēbeļu ražotāji parasti izmet, tiek izmantots, lai ar to saistītos uzdevumus varētu atrisināt. Mezgli, plaisas, vējš satricina un unikālie virpuļi stāsta par koka dzīvi. Koka unikalitāte ļauj šim stāstam dzīvot ģimenes mantojuma mēbeļu gabalā.