Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Hi-Fi Disks

Calliope

Hi-Fi Disks Hi-Fi pagrieziena galda galvenais mērķis ir no jauna radīt tīrākās un nepiesārņotās skaņas. šī skaņas būtība ir gan šī dizaina gals, gan jēdziens. Šis skaisti izstrādātais izstrādājums ir skaņas skulptūra, kas atkārto skaņu. Kā pagrieziena galds tas ir viens no labākajiem pieejamajiem Hi-Fi griezuļiem, un šo nepārspējamo sniegumu gan norāda, gan pastiprina tā unikālā forma un dizaina aspekti; pievienošanās formai un funkcijai garīgā savienībā, lai iemiesotu Calliope pagrieziena galdu.

Auskari Un Gredzens

Vivit Collection

Auskari Un Gredzens Iedvesmojoties no dabā sastopamām formām, kolekcija Vivit rada interesantu un ziņkārīgu priekšstatu par iegarenām formām un virpuļojošām līnijām. Vivit gabali sastāv no saliektām 18 k dzeltenām zelta loksnēm ar melnu rodija pārklājumu uz ārējām virsmām. Lapas formas auskari apņem ausu cilpas, lai tās dabiskās kustības radītu interesantu deju starp melno un zeltu - slēpjot un atklājot dzelteno zeltu zem tā. Formu stingrība un ergonomiskie šīs kolekcijas atribūti rada aizraujošu gaismas, ēnu, atspīduma un atstarojuma spēli.

Izlietne

Vortex

Izlietne Virpuļplūsmas dizaina mērķis ir atrast jaunu formu, kā ietekmēt ūdens plūsmu izlietnēs, lai palielinātu to efektivitāti, veicinātu viņu pieredzi un uzlabotu estētiskās un semiotiskās īpašības. Rezultāts ir metafora, kas iegūta no idealizēta virpuļa formas, kas apzīmē notekas un ūdens plūsmu, kas vizuāli norāda visu priekšmetu kā funkcionējošu izlietni. Šī forma kopā ar krānu ved ūdeni pa spirālveida ceļu, ļaujot tikpat daudz ūdens segt vairāk zemes, kā rezultātā samazinās tīrīšanas ūdens patēriņš.

Boutique & Showroom

Risky Shop

Boutique & Showroom Riskanto veikalu projektēja un izveidoja smallna, dizaina studija un vintage galerija, kuru dibināja Piotrs Płoski. Uzdevums radīja daudz izaicinājumu, jo boutique atrodas īres mājas otrajā stāvā, tam nav skatloga un tā platība ir tikai 80 kv.m. Šeit radās ideja divkāršot laukumu, izmantojot gan vietu uz griestiem, gan grīdas platību. Tiek panākta viesmīlīga, mājīga atmosfēra, kaut arī mēbeles patiesībā ir karājas otrādi uz griestiem. Riskants veikals ir izveidots, ievērojot visus noteikumus (tas pat pakļauj smagumu). Tas pilnībā atspoguļo zīmola garu.

Auskari Un Gredzens

Mouvant Collection

Auskari Un Gredzens Mouvant kolekciju iedvesmoja daži futūrisma aspekti, piemēram, itāļu mākslinieka Umberto Boccioni piedāvātās dinamisma un nemateriālā materiāla idejas. Mouvant kolekcijas auskari un gredzens satur vairākus dažāda lieluma zelta fragmentus, kas ir metināti tādā veidā, lai panāktu kustības ilūziju un izveidotu daudz dažādu formu, atkarībā no tā, kādā leņķī tas tiek vizualizēts.

Degvīns

Kasatka

Degvīns "KASATKA" tika izstrādāts kā premium klases degvīns. Dizains ir minimālistisks gan pudeles formā, gan krāsās. Vienkārša cilindriska pudele un ierobežots krāsu diapazons (balta, pelēka toņa, melna) uzsver produkta kristālisko tīrību un minimālisma grafiskās pieejas eleganci un stilu.