Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Duša

Rain Soft

Duša Ūdenskrituma skats dabā var piesaistīt ikvienu, un, vērojot to vai dušā, var izveidot relaksējošu ciršanu. Tā bija nepieciešama, lai modelētu ūdenskrituma relaksējošo ainu māju un dzīvokļu iekšienē, lai cilvēks varētu izjust dušas uzņemšanas prieku. zem ūdenskrituma mājās .Šajā dizainā ir divu veidu šļakatas. Dūres režīms: Ūdens blīvums vai koncentrācija ir vidū, un ķermeni var mazgāt. Otrais režīms: ūdeni ielej vertikāli gredzena apkārtnē un var lietot šampūnu, un viņu ieskauj ūdens siena, un šī siena var būt l

Augstākās Klases Tv

La Torre

Augstākās Klases Tv Šajā dizainā nav priekšējā vāka, kas turētu displeju. Televizoru tur aiz aizmugurējā skapja, kas paslēpts aiz displeja paneļa. Elikomālais plānais rāmītis, kas ieskauj displeju, tiek izmantots tikai kosmētiskas ilūzijas radīšanai. Visu šo iemeslu dēļ atšķirībā no parastā televizora displeja dominējošais elements ir tikai dominējošais elements. Eifeļa tornis ir La Torre iedvesmas avots. Dažas no galvenajām līdzībām šajos divos veidos ir sava laika reformisti un viņiem ir vienāds skats uz sāniem.

42 Collu Bms Led Televizors

Agile

42 Collu Bms Led Televizors AGILE LED televizors ir izveidots, lai uzsvērtu attēlu uz ekrāna, izmantojot šauru rāmi un panāktu TV tendenci ar slaido izskatu. Asums uz plānas malas ap ekrānu nodrošina atšķirīgus atstarojumus un gaismas izstarojumu uz virsmas, kas rada dizaina vieglumu. Tas ietekmē arī TV stenda dizainu. Metāla apdares virsmas ar matētas-plastmasas pēdām un daļēji caurspīdīgu pēdas kaklu tiek veiktas tādā pašā nolūkā kā televizors. AGILE pielāgošanas daļa ir caurspīdīgas krāsas lēcas.

Vadītā Televīzija

XX240 BMS SNB LED TV

Vadītā Televīzija XX240 LED televīzijas sērijās ietilpst 32 ", 39", 40 ", 42", 47 ", 50" no vispieejamākajiem vidēja lieluma televizoriem ar visaugstākā segmenta liela izmēra televizoriem ar vienādu dizaina ideju, kas piedāvā vairākas iespējas. Displeja dizains pieder arī ražošanas uzņēmumam, un tas ir salikts ar BMS metodiku. Displeja metāls ir krāsots ar augstas kvalitātes krāsu, jo dizains atstāj rāmja laukumu atvērtu un ierāmē tikai ar aizmugurējā vāka sienas biezumu. Tātad televizors, šķiet, ir pārklāts tikai ar plānu rāmi un apgaismotu logotipa laukumu zemāk.

Led Tv

XX250

Led Tv Vestel seriāls bez apmalēm, kas atrodas ļoti augstas klases plaša patēriņa elektronikas segmentā. Alumīnija slīpā mala tur displeju kā gandrīz neredzamu plānu rāmi. Glancēts plānais rāmis piešķir produktam ekskluzīvu tēlu pārsātinātajā tirgū. Displejs krasi atšķiras no parastajiem LED televizoriem ar holistiski glancēto ekrāna virsmu, kas ir iestrādāta plānā metāla rāmī. Spīdīgā alumīnija daļa zem ekrāna rada pievilcības punktu, vienlaikus atdalot televizoru no galda statīva.