Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Parka Sols

Nessie

Parka Sols Šis projekts ir balstīts uz "Drop & Forget" idejas ideju, tas ir, to ir viegli uzstādīt uz vietas ar minimālām uzstādīšanas izmaksām attiecībā uz esošajām pilsētvides infrastruktūrām. Izturīgas, rūpīgi līdzsvarotas betona šķidruma formas rada ieskaujošu un ērtu sēdēšanas pieredzi.

Hi-Fi Disks

Calliope

Hi-Fi Disks Hi-Fi pagrieziena galda galvenais mērķis ir no jauna radīt tīrākās un nepiesārņotās skaņas. šī skaņas būtība ir gan šī dizaina gals, gan jēdziens. Šis skaisti izstrādātais izstrādājums ir skaņas skulptūra, kas atkārto skaņu. Kā pagrieziena galds tas ir viens no labākajiem pieejamajiem Hi-Fi griezuļiem, un šo nepārspējamo sniegumu gan norāda, gan pastiprina tā unikālā forma un dizaina aspekti; pievienošanās formai un funkcijai garīgā savienībā, lai iemiesotu Calliope pagrieziena galdu.

Izlietne

Vortex

Izlietne Virpuļplūsmas dizaina mērķis ir atrast jaunu formu, kā ietekmēt ūdens plūsmu izlietnēs, lai palielinātu to efektivitāti, veicinātu viņu pieredzi un uzlabotu estētiskās un semiotiskās īpašības. Rezultāts ir metafora, kas iegūta no idealizēta virpuļa formas, kas apzīmē notekas un ūdens plūsmu, kas vizuāli norāda visu priekšmetu kā funkcionējošu izlietni. Šī forma kopā ar krānu ved ūdeni pa spirālveida ceļu, ļaujot tikpat daudz ūdens segt vairāk zemes, kā rezultātā samazinās tīrīšanas ūdens patēriņš.

Slidas Uz Mīksta Un Cieta Sniega

Snowskate

Slidas Uz Mīksta Un Cieta Sniega Oriģinālais Sniega slidas šeit tiek pasniegts diezgan jaunā un funkcionālā dizainā - cietā koka sarkankokā un ar nerūsējošā tērauda stīgām. Viena priekšrocība ir tā, ka var izmantot tradicionālos ādas zābakus ar papēdi, un kā tādi pēc īpašiem zābakiem nav pieprasījuma. Slidas prakses atslēga ir viegli sasiešanas tehnika, jo dizains un uzbūve ir optimizēta ar labu slidas platuma un augstuma kombināciju. Vēl viens izšķirošs faktors ir skrējēju platums, kas optimizē vadības slidošanu uz cieta vai cieta sniega. Stieņi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un ir aprīkoti ar padziļināmām skrūvēm.

Apgaismojuma Struktūra

Tensegrity Space Frame

Apgaismojuma Struktūra Tensegrity telpas rāmja gaismā tiek izmantots RBFuller princips “mazāk par vairāk”, lai izgatavotu gaismas armatūru, izmantojot tikai tās gaismas avotu un elektrisko vadu. Stingrība kļūst par strukturālo līdzekli, ar kuru abi darbojas savstarpēji saspiežot un sasprindzinot, lai iegūtu šķietami nepārtrauktu gaismas lauku, kuru nosaka tikai tā strukturālā loģika. Tās mērogojamība un ražošanas ekonomija runā par bezgalīgas konfigurācijas preci, kuras gaismas forma graciozi pretojas smaguma vilkšanai ar vienkāršību, kas apliecina mūsu laikmeta paradigmu: sasniegt vairāk, vienlaikus izmantojot mazāk.

Pārveidojama Ierīce Izglītībai

Pupil 108

Pārveidojama Ierīce Izglītībai 108. skolēns: vislētākā Windows 8 pārveidojamā ierīce izglītībai. Jauna saskarne un pilnīgi jauna pieredze mācībās. Lai uzlabotu izglītības sniegumu, 108 skolēns pārvietojas gan planšetdatoru, gan klēpjdatoru pasaulē. Windows 8 paver jaunas mācīšanās iespējas, ļaujot studentiem pilnībā izmantot skārienekrāna funkciju un neskaitāmas lietotnes. Daļa no Intel® izglītības risinājumiem, Skolēns 108 ir vislētākais un vispiemērotākais risinājums auditorijām visā pasaulē.