Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Papīra Smalcinātājs

HandiShred

Papīra Smalcinātājs HandiShred ir pārnēsājams manuālais papīra smalcinātājs, kuram nav nepieciešams ārējs enerģijas avots. Tas ir izstrādāts mazs un glīti, lai jūs varētu to novietot uz sava galda, atvilktnes vai portfeļa iekšpusē, ar kuru var ērti piekļūt un sadriskāt savu svarīgo dokumentu jebkurā vietā un vietā. Šis parocīgais smalcinātājs lieliski darbojas, lai sasmalcinātu visus dokumentus vai kvītis, lai nodrošinātu, ka privātā, konfidenciālā un visa personīgā informācija vienmēr tiek aizsargāta.

Mijiedarbības Tabula

paintable

Mijiedarbības Tabula Krāsojams ir daudzfunkcionāls galds ikvienam, tas var būt parasts galds, zīmēšanas galds vai mūzikas instruments. Jūs varat izmantot dažāda veida krāsas, lai krāsotu uz galda virsmas, lai radītu mūziku ar draugiem vai ģimenes locekļiem, un virsma krāsu sensoriem pārnes zīmējumu uz melodiju. Ir divi zīmēšanas veidi, radoša zīmēšana un piezīmju zīmēšana, bērni var zīmēt jebko, ko vēlas radīt nejaušu mūziku, vai arī izmantot mūsu izstrādāto noteikumu, lai aizpildītu krāsu uz noteiktu pozīciju, lai izveidotu bērnudārza atskaņu.

Galds, Statīvs, Cokols

Trifold

Galds, Statīvs, Cokols Trifolda formu nosaka trīsstūrveida virsmu un unikālas salocīšanas secības kombinācija. Tam ir minimālistisks, tomēr sarežģīts un skulpturāls dizains, no katra skatu leņķa tas atklāj unikālu kompozīciju. Dizainu var pielāgot dažādiem mērķiem, neapdraudot tā strukturālo integritāti. Trifold ir digitālo izgatavošanas metožu un jaunu ražošanas tehnoloģiju, piemēram, robotikas, izmantošanas piemērs. Ražošanas process ir izstrādāts sadarbībā ar robotu ražošanas uzņēmumu, kas specializējas metālu salocīšanā ar 6 asu robotiem.

Rotaļlieta

Movable wooden animals

Rotaļlieta Dzīvnieku rotaļlietas ar daudzveidību pārvietojas dažādos veidos, vienkārši, bet jautri. Abstraktas dzīvnieku formas absorbē bērnus, lai iedomāties. Grupā ir 5 dzīvnieki: cūka, pīle, žirafe, gliemezis un dinozaurs. Pīles galva pārvietojas no labās uz kreiso pusi, kad jūs to paņemat no galda, šķiet, ka jums saka “NĒ”; Žirafes galva var pārvietoties no augšas un uz leju; Cūkas deguns, gliemežu un dinozauru galvas pārvietojas no iekšpuses uz āru, kad pagriežat astes. Visas kustības liek cilvēkiem smaidīt un mudina bērnus rotaļāties dažādos veidos, piemēram, velkot, stumjot, pagriežot utt.

Roly Poli, Pārvietojamas Koka Rotaļlietas

Tumbler" Contentment "

Roly Poli, Pārvietojamas Koka Rotaļlietas Kā ir varavīksne? Kā apskaut vasaras vēju? Mani vienmēr aizkustina dažas smalkas lietas un jūtos ļoti apmierināta un laimīga. Kā uzglabāt un kā piederēt? Pietiekami labi ir svētki. Es vēlētos vienkāršā un smieklīgā veidā veidot dažādus materiālus. Ļaujiet bērniem spēlēties ar viņiem, lai viņi atpazītu fizisko pasauli, stimulētu viņu iztēli un palīdzētu viņiem saprast viņu apkārtējo vidi.