Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Iekštelpu Apgaismojums

Jordan Apotheke

Iekštelpu Apgaismojums Atbalstot aptiekas interjera izteiksmīgo arhitektūru, funkcionālie gaismekļi izskatās neuzkrītoši, pievēršot uzmanību gaismas efektam, nevis armatūras dizainam. Pamata apgaismojuma gaismekļi ir vai nu integrēti piekaramajos gaismekļos, kas izseko mēbeļu formai, vai arī ir uzstādīti piekaramo griestu malās, saglabājot tos pēc iespējas mazāk no apakšējiem apgaismojumiem. Tādējādi lietotāji var koncentrēties uz gaismas trasi, kas ved caur aptieku, un kas sastāv no RGB-LED-apgaismojuma flīzēm, kas atbilst arī dinamiski pretgaismas skaitītāju krāsai

Tā Ir Pie Sienas Piestiprināta Wc Panna

SEREL Purity

Tā Ir Pie Sienas Piestiprināta Wc Panna Kamēr Tīrības tualetes pods nonāk mīksto pāreju laikā, tas arī atstāj vidē vienkāršu un minimālu vēsmu. Tas ne tikai ietekmē savu lietotāju ar savu estētiku, bet arī satiekas ar tīrību un nevainīgumu un ciena dabu. Vispārēja pieeja viegli noņemama, bloķējama mehānisma tualetes sēdekļu komplekta sēdekļu pārvalka komplekta dizainam ir funkciju vadības pogas, kas jāievieto pārsega komplekta iekšējā daļā. Pogas, ar kurām saskaras lietotājs, tiek novietotas vietās, kuras ir visgrūtāk sasmērēt, tāpēc tas sniedz papildu priekšrocības higiēnas jomā.

Vannas Istabas Komplekts

FRACTURE

Vannas Istabas Komplekts Keramikas sanitārtehnikas izstrādājumu unikālais stils, ievērojams lūzuma stikla līniju dizains Komentārs Dekonstruktīvisms… Lūzums Konstrukcijas sastāvdaļu integritātes sabrukšana, spēles uz virsmām, lai ģeometriskos dizaina elementus veidotu kā izstrādājumu ārpusi, un dekonstruktīvisma stila pārvietošana, balstoties uz sērijas kā piemērs lūzumam Bienam sastaptajā vienā no ievērojamākajām sērijām.

Vakariņu Komplekta Skapis

Baan

Vakariņu Komplekta Skapis "baan" ir skapīša tips, kas ir īpaši izstrādāts vakariņu lietošanai. Tas ir unikāls izskats, un spēks ir stāstījums, kas saistīts ar funkciju. Ir vairākas atšķirīgas kabinetu sistēmu iezīmes. Kamīna un skursteņa atšķirīgās skapja funkcijas un funkcijas, kuras atdala stāsts, piemēram, galda piederumu ieliktnis un audu kaste, attēlo kamīns un skurstenis. Turklāt vīna glāzes attēlo lustra, un trauku plauktu simbolizē kāpnes. Stāstīšanas idejām ir četras galvenās mājas sastāvdaļas.

Lampa

Muse

Lampa Iedvesmojoties no “Won budisma”, sakot, ka mūsu Visumā nav absolūtu īpašību, mēs esam piešķīruši “gaismai” paradoksālu kvalitāti, piešķirot tai “fizisku klātbūtni”. Meditācijas gars, ko tas mudina, bija spēcīgs iedvesmas avots, kuru mēs izmantojām, lai izveidotu šo produktu; iemiesojot “laika”, “matērijas” un “gaismas” īpašības vienā produktā.

Keramika

inci

Keramika Elegances spogulis; Inci atspoguļo pērles skaistumu ar melnbaltām opcijām un ir pareizā izvēle tiem, kuri vēlas telpās atspoguļot muižniecību un eleganci. Inci līnijas tiek ražotas 30 x 80 cm izmērā, un tām baltā un melnā krāsa ir raksturīga dzīvojamajām zonām. Izgatavots, izmantojot digitālās drukas tehnoloģiju, trīsdimensiju dizainu.