Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dzīvojamā Māja

Boko and Deko

Dzīvojamā Māja Tā ir māja, kas iedzīvotājiem ļauj meklēt viņu emocijām atbilstošu atrašanās vietu, nevis noteikt atrašanās vietu parastajās mājās, kuras iepriekš nosaka mēbeles. Dažādu augstumu grīdas ir uzstādītas garos tuneļa formas laukumos ziemeļos un dienvidos un savienotas vairākos veidos, un tas ir radījis bagātīgu iekšējo telpu. Tā rezultātā tas radīs dažādas atmosfēras izmaiņas. Šis novatoriskais dizains ir tā cienīgs, lai to augstu novērtētu, respektējot, ka viņi pārskata komfortu mājās, vienlaikus radot jaunas problēmas parastajai dzīvei.

Bistro Restorāns

Gatto Bianco

Bistro Restorāns Rotaļīgs retro stāstu sajaukums šajā ielas bistro, kas ietver dažādu ikonu stila mēbeļu komplektus: vintage Vindzora mīļus sēdekļus, dāņu retro atpūtas krēslus, franču rūpnieciskos krēslus un Loft ādas bāra krēslus. Ēkā ir nobružātas-šiksas ķieģeļu kolonnas blakus attēlu logiem, nodrošinot zemnieciskas vibrācijas saules apspīdētā vidē, un kuloni zem gofrētajiem metāla griestiem atbalsta apkārtējās vides apgaismojumu. Kaķēnu metālmāksla, kas slīd uz kūdras un skrien paslēpties zem koka, piesaista uzmanību, atbalsojoties krāsainā koka faktūras fonā, spilgtā un animētā.

Vēsturiskā Ēkas Renovācija

BrickYard33

Vēsturiskā Ēkas Renovācija Lai gan Taivānā ir daži šādi vēsturiskas ēkas atjaunošanas gadījumi, taču tai ir vēsturiska nozīme, tā agrāk bija slēgta vieta, tagad tā ir atvērta visu priekšā. Jūs varat šeit paēst pusdienas, šeit var pastaigāties, šeit uzstāties, šeit baudīt ainavu, šeit klausīties mūziku, vadīt lekcijas, kāzas un pat tikko pabeigtu BMW un AUDI automašīnu prezentāciju, ar daudz Funkciju. Šeit jūs varat atrast atmiņas par vecāka gadagājuma cilvēkiem, kas var radīt atmiņu, arī jaunākā paaudze.

Dzīvojamās Mājas Interjera Dizains

Urban Twilight

Dzīvojamās Mājas Interjera Dizains Šī telpa ir pilna ar dizainu, izmantojot projektā izmantotos materiālus un detaļas. Šī dzīvokļa plāns ir plāna Z forma, kas raksturo telpu, bet ir arī izaicinājums, lai īrniekiem radītu plašu un dāsnu telpisko sajūtu. Projektētājs nenodrošināja sienas, lai samazinātu atklātās telpas nepārtrauktību. Veicot šo darbību, interjers saņem dabisko saules gaismu, kas apgaismo telpu atmosfēras veidošanai un padara telpu ērtu un plašu. Meistarība arī detalizē telpu ar smalkiem pieskārieniem. Metāla un dabas materiāli veido dizaina kompozīciju.

Jāšanas Paviljons

Oat Wreath

Jāšanas Paviljons Jāšanas paviljons ir daļa no jaunizveidotā jāšanas sporta centra. Objekts atrodas uz kultūras mantojuma un ir aizsargāts ar izstādes vēsturiskā ansambļa kultūras teritoriju. Galvenā arhitektūras koncepcija ir masīvu kapitāla sienu izslēgšana par labu caurspīdīgiem koka mežģīņu elementiem. Fasādes rotājuma galvenais motīvs ir stilizēts ritmisks raksts kviešu ausu vai auzu formā. Plānas metāla kolonnas gandrīz nemanāmi atbalsta līmētā koka jumta gaismas starus, kas pacēlās, to pabeidzot zirga galvas stilizēta silueta formā.

Privātmāja

The Cube

Privātmāja Projektētāja galvenie izaicinājumi bija radīt kvalitatīvu dzīves pieredzi un no jauna definēt dzīvojamo ēku Kuveitā, saglabājot arābu kultūras diktētās klimata un privātuma vajadzības. Kubu māja ir četrstāvu betona / tērauda konstrukciju ēka, kuras pamatā ir saskaitīšana un atņemšana kubā, radot dinamisku pieredzi starp iekšējām un ārējām telpām, lai visu gadu baudītu dabisko apgaismojumu un ainavas skatu.