Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dzīvojamā Māja

Monochromatic Space

Dzīvojamā Māja Monohromatiskā telpa ir māja ģimenei, un projekta mērķis bija pārveidot dzīves telpu visā zemes līmenī, lai iekļautu tās jauno īpašnieku īpašās vajadzības. Tam jābūt draudzīgam veciem cilvēkiem; ir mūsdienīgs interjera dizains; plašas slēptās uzglabāšanas vietas; un dizainā jābūt iekļautam, lai atkārtoti izmantotu vecās mēbeles. Summerhaus D'zign nodarbojās ar interjera dizaina konsultantiem, veidojot funkcionālu telpu ikdienas dzīvei.

Bērnu Apģērbu Veikals

PomPom

Bērnu Apģērbu Veikals Detaļu un visa tā uztvere veicina ģeometriju, viegli identificējamu, liekot uzsvaru uz pārdotajiem izstrādājumiem. Grūtības radošajā aktā palielināja ar lielu staru, kas sašķēla telpu, jau ar maziem izmēriem. Iespēja pārgriezt griestus, izmantojot vitrīnas, sijas un veikala aizmugures atskaites izmērus, bija sākums pārējai programmai; tirāža, izstāde, apkalpošanas skapis, kumode un noliktava. Neitrāla krāsa dominē telpā, to atdala spēcīgas krāsas, kas iezīmē un sakārto telpu.

Luksusa Izstāžu Zāle

Scotts Tower

Luksusa Izstāžu Zāle Skots tornis ir galvenā dzīvojamo ēku celtne Singapūras centrā, un tā ir paredzēta, lai apmierinātu pieprasījumu pēc cieši savienotiem, ļoti funkcionāliem dzīves veidiem pilsētas apvidū, ko nodrošina aizvien lielāks skaits uzņēmēju, kas strādā no mājām, un jauni profesionāļi. Lai parādītu redzējumu, kas arhitektam - Ben van Berkel no UNStudio - bija par “vertikālu pilsētu” ar atšķirīgām zonām, kas parasti horizontāli izplešas pa pilsētas kvartālu, mēs ierosinājām izveidot “telpas telpā”, kur telpas var pārveidoties kā prasa dažādas situācijas.

Mājas Dārzs

Oasis

Mājas Dārzs Dārzs, kas ieskauj vēsturisko villa pilsētas centrā. Garš un šaurs parauglaukums ar 7 m augstuma starpību. Platība tika sadalīta 3 līmeņos. Zemākais priekšējais dārzs apvieno konservatora un mūsdienu dārza prasības. Otrais līmenis: atpūtas dārzs ar divām lapenēm - uz pazemes baseina un garāžas jumta. Trešais līmenis: Woodland bērnu dārzs. Projekta mērķis bija novirzīt uzmanību no pilsētas trokšņiem un pievēršanās dabai. Tāpēc dārzam ir dažas interesantas ūdens īpašības, piemēram, ūdens kāpnes un ūdens siena.

Veikals

Munige

Veikals No ārpuses un iekšpuses visā ēkā ir pilns ar betonam līdzīgu materiālu, kas papildināts ar melnu, baltu un dažām koka krāsām, kopā radot vēsu toni. Kā galveno lomu kļūst kāpnes telpas centrā, dažādas leņķiski salocītas formas ir gluži kā konuss, kas atbalsta visu otro stāvu, un savienojas ar paplašinātu platformu pirmajā stāvā. Telpa ir kā pilnīgi daļa.

Restorāns Un Bārs

Kopp

Restorāns Un Bārs Restorāna noformējumam jābūt pievilcīgam klientiem. Interjeriem ir jāpaliek svaigam un pievilcīgam ar nākotnes dizaina tendencēm. Netradicionāla materiālu izmantošana ir viens no veidiem, kā klientus piesaistīt dekoriem. Kopp ir restorāns, kas tika izveidots, ņemot vērā šo domu. Kopp vietējā Goan valodā nozīmē glāzi dzēriena. Virpuļvanna, kas veidota, maisot dzērienu glāzē, tika vizualizēta kā koncepcija, izstrādājot šo projektu. Tas attēlo modeļa ģenerēšanas modeļa atkārtošanās dizaina filozofiju.