Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Cigarešu / Gumijas Tvertne

Smartstreets-Smartbin™

Cigarešu / Gumijas Tvertne Smartbin ™, kas ir daudzkārt patentēta atkritumu savākšanas tvertne ar unikālām iespējām, papildina esošo ielas infrastruktūras montāžu kā dubultā, pretēji ap jebkura izmēra vai formas lampas stabu vai ceļa zīmi, vai arī solo formātā uz sienām, margām un cokoliem. Tas atbrīvo jaunu, negaidītu vērtību no esošajiem ielu aktīviem, lai izveidotu ērtu, paredzami novietojamu cigarešu un smaganu atkritumu tvertņu tīklus, kas vienmēr ir sasniedzamā vietā, nepievienojot jucekli ielas skatam. Smartbin pārveido ielu aprūpi pasaules pilsētās, ļaujot efektīvi reaģēt uz cigarešu un smaganu pakaišiem.

Projekta nosaukums : Smartstreets-Smartbin™, Dizaineru vārds : SMARTSTREETS LTD, Klienta vārds : Smartstreets Ltd.

Smartstreets-Smartbin™ Cigarešu / Gumijas Tvertne

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizaina leģenda

Leģendārie dizaineri un viņu godalgotie darbi.

Dizaina leģendas ir ārkārtīgi slaveni dizaineri, kuri ar savu labo dizainu padara mūsu pasauli labāku. Atklājiet leģendāros dizainerus un viņu inovatīvos izstrādājumus, oriģinālos mākslas darbus, radošo arhitektūru, izcilus modes dizainus un dizaina stratēģijas. Izbaudiet un izpētiet godalgoto dizaineru, mākslinieku, arhitektu, novatoru un zīmolu oriģinālos dizaina darbus visā pasaulē. Iedvesmojieties no radošiem dizainiem.