Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Tirdzniecības Centrs

Shuimolanting

Tirdzniecības Centrs Šīs lietas ķīniešu stils pieņem tumšo kafijas sarkano malto akmeni tirgū un grīdas loga dabiskā apgaismojuma tukšu, veidojot kontrastu starp gaismu un ēnu, virtuālo un reālo. Virtuālās un alumīnija koka restes, vara mākslas lotosa lapu gabali ūdens ainaviskajā vietā un ķīniešu rakstzīmju struktūras uzstādīšanas māksla atpūtas vietā ir "tintes orhideju tiesas" punkts. lietu. Jo īpaši jaunu baku materiālu izmantošana parasti izceļ ārkārtas, bet arī atjautīgi samazina virsmas izmaksas.

Vannas Istabu Izstāžu Zāle

Agape

Vannas Istabu Izstāžu Zāle Lai atšķirtos no parastās izstāžu telpas, mēs definējam šo telpu kā fonu, kas var uzsvērt preču skaistumu. Ar šo definīciju mēs vēlamies izveidot laika posmu, kurā prece var spontāni spīdēt pati. Mēs arī izveidojam laika asi, lai parādītu katru produktu, kas šajā telpā tika parādīts no atšķirīga laika.

Ui Dizains

Moulin Rouge

Ui Dizains Šis projekts ir paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas izrotāt savu mobilo tālruni ar Moulin Rouge tēmu, kaut arī viņi nekad nav apmeklējuši Moulin Rouge Parīzē. Galvenais mērķis ir piedāvāt uzlabotu digitālo pieredzi, un visi dizaina faktori ir vizualizēt Moulin Rouge noskaņu. Ar vienkāršu pieskārienu ekrānam patērētāji var pielāgot sākotnējos iestatījumus un ikonas savos favorītos.

Starptautiskā Skola

Gearing

Starptautiskā Skola Debrecenas Starptautiskās skolas konceptuālā apļa forma simbolizē aizsardzību, vienotību un kopienu. Dažādās funkcijas parādās kā savienoti pārnesumi, paviljoni uz virknes, kas izkārtota uz loka. Vietas sadrumstalotība rada dažādas kopienas zonas starp klasēm. Jaunā kosmosa pieredze un pastāvīgā dabas klātbūtne palīdz studentiem radoši domāt un izpaust savas idejas. Ceļi, kas ved uz izbraukuma izglītības dārziem un mežu, papildina apļa koncepciju, radot aizraujošu pāreju starp apbūvēto un dabisko vidi.

Privātā Dzīvesvieta

House L019

Privātā Dzīvesvieta Visā mājā tas tika izmantots vienkāršs, bet izsmalcināts materiālu un krāsu koncepts. Baltas sienas, koka ozolkoka grīdas un vietējais kaļķakmens vannas istabām un skursteņiem. Precīzi izstrādātas detaļas rada jutīgas greznības atmosfēru. Precīzi sastādītas vistas nosaka brīvi peldošo L formas dzīvojamo platību.

Laternas Uzstādīšana

Linear Flora

Laternas Uzstādīšana Lineāro floru iedvesmo skaitlis “trīs” no Bougainvillea, Pingtung County zieda. Neatkarīgi no trim Bougainvillea ziedlapiņām, kas redzamas mākslas darba apakšā, variācijas un trīs reizes var aplūkot dažādos aspektos. Lai atzīmētu Taivānas laternu festivāla 30. gadadienu, Pingtungas apgabala Kultūras lietu departaments uzaicināja apgaismes dizaina mākslinieku Reju Tengu Pai izveidot netradicionālu laternu, unikālu formas un tehnoloģijas kombināciju, nosūtot ziņu par festivāla mantojuma pārveidi un savienojot to ar nākotni.