Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Publiskā Māksla

Flow With The Sprit Of Water

Publiskā Māksla Bieži vien sabiedrības vidi piesārņo iedzīvotāju savstarpējās un personiskās disonanses, kas apkārtnē rada redzamu un neredzamu haosu. Šo traucējumu neapzināta ietekme ir tāda, ka iedzīvotāji atjaunojas nemierīgi. Šis parastais un cikliskais uzbudinājums ietekmē ķermeni, prātu un garu. Skulptūras vada, kopj, attīra un stiprina telpas pozitīvo "chi", koncentrējoties uz patīkamiem un mierīgiem rezultātiem. Ar smalku vides maiņu sabiedrība tiek virzīta uz līdzsvaru starp iekšējo un ārējo realitāti.

Zīmola Dizains

Queen

Zīmola Dizains Paplašinātā dizaina pamatā ir karalienes un šaha galdiņa koncepcija. Izmantojot abas krāsas - melnu un zeltu -, dizains ir paredzēts, lai izteiktu augstās klases izjūtu un pārveidotu vizuālo tēlu. Papildus metāla un zelta līnijām, kuras tiek izmantotas pašā izstrādājumā, ainas elements ir veidots, lai kompensētu šaha kara iespaidu, un mēs izmantojam skatuves apgaismojuma koordināciju, lai radītu kara dūmus un gaismu.

Skulptūra

Atgbeyond

Skulptūra Xi'an atrodas Lielā zīda ceļa sākuma vietā. Mākslas radošajā izpētes procesā viņi apvieno Xi'an W viesnīcas zīmola moderno raksturu, Xi'an īpašo vēsturi un kultūru un Tangas dinastijas brīnišķīgos mākslas stāstus. Pops apvienojumā ar grafiti mākslu kļūst par W viesnīcas māksliniecisko izpausmi, kurai bija dziļa ietekme.

Yong

Hak Hi Kong

Yong Priekšlikumā izmantotas trīs koncepcijas, lai atjaunotu KI sistēmu Yong-An zvejas ostai. Pirmais ir jauns logotips, kas rada īpašu vizuālo materiālu, kas iegūts no Hakka kopienas kultūras īpašībām. Nākamais solis ir izklaides pieredzes atkārtota izpēte, pēc tam izveidojiet divus talismanu personāžus, kas pārstāv un ļaujiet viņiem parādīties jaunās atrakcijās, lai tūristu ievestu ostā. Visbeidzot, deviņu vietu ēvelēšana iekšpusē, apkārtne ar izklaides aktivitātēm un garšīgām virtuvēm.

Izstādes Dizains

Tape Art

Izstādes Dizains 2019. gadā Taipeju izraisīja līniju, krāsu gabalu un fluorescences vizuāla ballīte. Tā bija mākslas izstāde Tape That, kuru organizēja FunDesign.tv un Tape That Collective. 8 lentu mākslas instalācijās tika prezentēti dažādi projekti ar neparastām idejām un paņēmieniem, kā arī tika eksponēti vairāk nekā 40 lentu gleznojumi, kā arī video no mākslinieku pagātnes darbiem. Viņi arī pievienoja spožas skaņas un gaismu, lai padarītu pasākumu par ieskaujošu mākslas vidi, un materiāli, kurus viņi izmantoja, bija auduma lentes, kanālu lentes, papīra lentes, iepakojuma pasakas, plastmasas lentes un folijas.

Frizētava

Vibrant

Frizētava Uztverot botāniskā attēla būtību, debesu dārzs tika izveidots visā ejā, nekavējoties laipni uzņem viesus, lai viņi gozētos zemē, pārvietojoties malā no pūļa, uzņemot viņus no ieejas. Palūkojoties tālāk telpā, sašaurinātais izkārtojums stiepjas uz augšu ar detalizētu zelta pieskārienu. Botāniskās metaforas joprojām ir spilgti izteiktas visā telpā, aizstājot burzmas troksni, kas nāk no ielām, un šeit tas kļūst par slepenu dārzu.