Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Gaisma

Louvre

Gaisma Luvras gaisma ir Grieķijas vasaras saules gaismas iedvesmota interaktīva galda lampa, kas viegli nokļūst no slēgtiem slēģiem caur Luvru. Tas sastāv no 20 gredzeniem, 6 no korķa un 14 no plexiglas, kas rotaļīgi maina kārtību, lai gaismas difūziju, apjomu un galīgo estētiku mainītu atbilstoši lietotāju vēlmēm un vajadzībām. Gaisma iziet cauri materiālam un izraisa tā izkliedi, tāpēc nekādas ēnas neparādās ne uz pašas, ne uz apkārtējām virsmām. Gredzeni ar dažādu augstumu dod iespēju bezgalīgām kombinācijām, drošai pielāgošanai un pilnīgai gaismas kontrolei.

Apģērba Dizains

Sidharth kumar

Apģērba Dizains NS GAIA ir mūsdienu sieviešu apģērba etiķete, kuras izcelsme ir Deli, kas ir bagāta ar unikālu dizainu un auduma paņēmieniem. Zīmols ir liels pārdomātas ražošanas un visu riteņbraukšanas un otrreizējās pārstrādes lietu atbalstītājs. Šī faktora nozīmīgums ir atspoguļots nosaukšanas balstos, “N” un “S” NS GAIA, kas apzīmē dabu un ilgtspējību. NS GAIA pieeja ir “mazāk ir vairāk”. Etiķete aktīvi piedalās lēnās modes kustībā, nodrošinot, ka ietekme uz vidi ir minimāla.

Jauktas Izmantošanas Arhitektūra

Shan Shui Plaza

Jauktas Izmantošanas Arhitektūra Projekts atrodas vēsturiskajā Sianas pilsētā, starp biznesa centru un TaoHuaTan upi, un tā mērķis ir ne tikai sasaistīt pagātni un tagadni, bet arī pilsētu un dabu. Iedvesmojoties no persiku ziedu pavasara ķīniešu pasakas, projekts piedāvā paradīzes dzīves un darba vietu, nodrošinot ciešu saikni ar dabu. Ķīniešu kultūrā kalnu ūdens filozofijai (Šan Šui) ir būtiska nozīme cilvēka un dabas attiecībās, tādējādi, izmantojot vietas ūdeņaino ainavu, projekts piedāvā telpas, kas atspoguļo Šan Šui filozofiju pilsētā.

Korporatīvā Identitāte

film festival

Korporatīvā Identitāte "Kino, ahoy" bija sauklis Eiropas Kino festivāla otrajam izdevumam Kubā. Tā ir daļa no dizaina koncepcijas, kas vērsta uz ceļošanu kā kultūru savienošanas veidu. Dizains izsauc kruīza kuģa braucienu no Eiropas uz Havanu, kas piekrauts ar filmām. Festivāla ielūgumu un biļešu dizainu iedvesmoja pases un iekāpšanas kartes, kuras mūsdienās izmanto ceļotāji visā pasaulē. Ideja ceļot pa filmām mudina sabiedrību būt uztverošai un zinātkārai par kultūras apmaiņu.

Lampa

Little Kong

Lampa Little Kong ir apkārtējās vides lampu sērija, kas satur austrumu filozofiju. Austrumu estētika lielu uzmanību pievērš attiecībām starp virtuālo un faktisko, pilnīgu un tukšu. Gaismas diožu smalka slēpšana metāla stabā ne tikai nodrošina abažūra tukšumu un tīrību, bet arī atšķir Kongu no citām lampām. Dizaineri uzzināja par iespējamo amatu pēc vairāk nekā 30 reizes eksperimentiem, lai perfekti parādītu gaismu un dažādas tekstūras, kas ļauj iegūt pārsteidzošu apgaismojuma pieredzi. Bāze atbalsta bezvadu uzlādi, un tai ir USB ports. To var ieslēgt vai izslēgt, tikai vicinot rokas.

Uzkodas

Have Fun Duck Gift Box

Uzkodas Dāvanu kaste “Have Fun Duck” ir īpaša dāvanu kaste jauniešiem. Iedvesmojoties no pikseļu stila rotaļlietām, spēlēm un filmām, dizains attēlo “ēdienu pilsētu” jauniešiem ar interesantām un detalizētām ilustrācijām. IP attēls tiks integrēts pilsētas ielās, un jaunieši mīl sportu, mūziku, hip-hop un citas izklaides aktivitātes. Izbaudiet jautras sporta spēles, baudot ēdienu, paužiet jaunu, jautru un laimīgu dzīvesveidu.