Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Ķīniešu Restorāns

Ben Ran

Ķīniešu Restorāns Ben Ran ir mākslinieciski harmonisks ķīniešu restorāns, kas atrodas Luxury Hotel, Vangohh Eminent, Malaizijā. Dizainers pielieto austrumu stila tehnikas intraverto un kodolīgumu, lai radītu patiesu restorāna garšu, kultūru un dvēseli. Tas ir garīgās skaidrības simbols, pamest pārtikušo un panākt dabisku un vienkāršu atgriešanos pie sākotnējā prāta. Interjers ir dabisks un neizsmalcināts. Izmantojot seno jēdzienu, arī sinhronitāte ar restorāna vārdu Ben Ran, kas nozīmē oriģinālu un dabu. Restorāns aptuveni 4088 kvadrātpēdas.

Korejas Veselības Pārtikas

Darin

Korejas Veselības Pārtikas Darin ir paredzēts, lai atbrīvotu mūsdienu cilvēkus no nevēlēšanās izmantot Korejas tradicionālos veselīgas pārtikas produktus noguruma sabiedrībā, un tas raksturo vienkāršu, grafisku skaidrību, piegādājot iepakojumus mūsdienu cilvēku jutīgumam, atšķirībā no neparedzētiem attēliem, kurus izmantojuši tradicionālie korejiešu veselības pārtikas veikali. . Visi zīmējumi ir izgatavoti no asinsrites motīviem, vizualizējot mērķi nodrošināt dzīvīgumu un veselību nogurušajiem 20. un 30. gadiem.

Sieviešu Apģērbu Kolekcija

Utopia

Sieviešu Apģērbu Kolekcija Šajā kolekcijā Yina Hwang galvenokārt iedvesmoja formas, kas ir simetriskas un asimetriskas ar pazemes mūzikas kultūras pieskārienu. Viņa kolekcionēja šo kolekciju, balstoties uz savu centrālo momentu, kurā viņš sevi apskāva, lai izveidotu funkcionālu, tomēr abstraktu apģērbu un aksesuāru kolekciju, lai iemiesotu stāstu par savu pieredzi. Katra projekta apdruka un audums ir oriģināls, un audumu pamatnei viņa galvenokārt izmantoja PU ādu, satīnu, Power Mash un spandeksu.

Mēbeļu Kolekcija

Phan

Mēbeļu Kolekcija Phan kolekcija ir iedvesmojusies no Phan konteinera, kas ir Taizemes konteineru kultūra. Dizaineris izmanto Phan konteineru struktūru, lai mēbeļu struktūra būtu spēcīga. Noformējiet formu un detaļas, kas to padara mūsdienīgu un vienkāršu. Dizaineris izmantoja lāzera griešanas tehnoloģiju un saliekamās metāla lokšņu mašīnas kombināciju ar CNC koksni, lai izgatavotu sarežģītu un unikālu detaļu, kas atšķiras no citām. Virsma ir pabeigta ar pulvera pārklājumu, lai struktūra būtu ilgstoša, stipra, bet viegla.

Ratiņkrēsls

Ancer Dynamic

Ratiņkrēsls Ancer, izgulējies, kas novērš ratiņkrēslu, koncentrējas ne tikai uz tā kustīgumu, bet arī uz pacienta ērtībām, īpaši tiem, kuri to lieto ilgstoši. Inovatīvais dizains, kā arī dinamiskais drošības spilvens, kas iebūvēts sēdekļa spilvenā, un pagriežamais rokturis to atšķir no parastā ratiņkrēsla. Ieguldot lielas pūles, tika pabeigts ratiņkrēsla dizains un pierādīts, ka tas palīdz novērst izgulējumus. Risinājums un projektēšanas principi ir balstīti uz rezultātiem, kas iegūti no ratiņkrēslu lietotājiem, kas rada autentisku lietotāja pieredzi.

3D Animācija

Alignment to Air

3D Animācija Runājot par radošo burtu animāciju, Jin sāka ar alfabētu A. Un, runājot par koncepcijas soli, viņš centās redzēt enerģiskākas noskaņas, atspoguļojot viņa filozofiju, kas ir diezgan aktīva, bet tajā pašā laikā organizējoša. Pa ceļam viņš nāca klajā ar pretrunīgiem vārdiem, kas kaut kādā veidā pamatīgi aizstāvēja savu ideju, piemēram, pielīdzināt gaisam, kas ir šī projekta nosaukums. Paturot to prātā, animācija parāda precīzākus un smalkākus pirmā vārda mirkļus. No otras puses, tas beidzas ar diezgan elastīgu un brīvu vibe, lai parādītu pēdējo burtu.

Dienas dizaina komanda

Pasaulē lielākās dizaina komandas.

Dažreiz jums ir nepieciešama ļoti liela talantīgu dizaineru komanda, lai nākt klajā ar patiesi lieliskiem dizainparaugiem. Ikdienā mēs pārstāvam izteiktu godalgotu inovatīva un radoša dizaina komandu. Izpētiet un atklājiet dizaina komandu oriģinālo un radošo arhitektūru, labu dizainu, modi, grafikas dizainu un dizaina stratēģijas projektus visā pasaulē. Iedvesmojieties no lielmeistaru dizaineru oriģināliem darbiem.