Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kafijas Galdiņš

Planck

Kafijas Galdiņš Galds ir izgatavots no dažādiem saplākšņa gabaliem, kas ir salīmēti kopā zem spiediena. Virsmas ir slīpētas ar smiltīm un apstrādātas ar matētu un ļoti spēcīgu laku. Ir divi līmeņi - tā kā galda iekšpuse ir doba - tas ir ļoti praktiski žurnālu vai pledu ievietošanai. Zem galda ir iebūvēti ložu riteņi. Tātad plaisa starp grīdu un galdu ir ļoti maza, taču tajā pašā laikā to ir viegli pārvietot. Saplākšņa izmantošanas veids (vertikāls) padara to ļoti spēcīgu.

Biznesa Atpūtas Telpa

Rublev

Biznesa Atpūtas Telpa Atpūtas telpas dizains ir iedvesmots no krievu konstruktīvisma, Tatlinas torņa un krievu kultūras. Arodbiedrības formas torņi tiek izmantoti kā acu uztvērēji atpūtas telpā, lai izveidotu noteiktas telpas atpūtas telpā kā noteikta veida zonējumu. Apaļo formas kupolu dēļ atpūtas telpa ir ērta zona ar dažādām zonām ar kopējo ietilpību 460 sēdvietām. Teritorija ir redzama ar dažāda veida sēdvietām pusdienošanai; strādā; komforts un relaksējoša. Apaļajiem gaismas kupoliem, kas novietoti viļņotajos griestos, ir dinamisks apgaismojums, kas mainās dienas laikā.

Dzīvojamā Māja

SV Villa

Dzīvojamā Māja SV Villa priekšnoteikums ir dzīvot pilsētā ar lauku privilēģijām, kā arī ar mūsdienīgu dizainu. Vietne ar nesalīdzināmu skatu uz Barselonas pilsētu, Montjuic kalnu un Vidusjūru fonā rada neparastu apgaismojumu. Māja koncentrējas uz vietējiem materiāliem un tradicionālajām ražošanas metodēm, saglabājot ļoti augstu estētikas līmeni. Tā ir māja, kurai ir jūtīgums un cieņa pret savu vietu

Iepakoti Kokteiļi

Boho Ras

Iepakoti Kokteiļi Boho Ras pārdod iesaiņotus kokteiļus, kas pagatavoti ar izcilākajiem vietējiem indiešu stiprajiem alkoholiskajiem dzērieniem. Produktam ir bohēmas vibe, kas atspoguļo netradicionālo māksliniecisko dzīvesveidu, un produkta vizuālie attēli ir abstrakts buzz attēls, ko patērētājs saņem pēc kokteiļa dzeršanas. Tam ir lieliski izdevies sasniegt viduspunktu, kur satiekas globālie un vietējie, kur viņi saplūst, veidojot produktam Glocal vibe. Boho Ras pārdod tīru spirtu 200 ml pudelēs un iesaiņotus kokteiļus 200 ml un 750 ml pudelēs.

Lolojumdzīvnieku Kopšanas Robots

Puro

Lolojumdzīvnieku Kopšanas Robots Dizainera mērķis bija atrisināt problēmas suņu audzināšanā 1 personas mājsaimniecībās. Suņu dzīvnieku trauksmes un fizioloģisko problēmu cēlonis ir ilgstoša aprūpētāju prombūtne. Mazo dzīvesvietu dēļ kopēji kopīgi izmanto dzīves vidi ar pavadoņiem, izraisot sanitāriskas problēmas. Iedvesmojoties no sāpju punktiem, dizaineris nāca klajā ar kopšanas robotu, kurš: 1. spēlē un mijiedarbojas ar dzīvniekiem, kas mētājas ar dzīvniekiem, iemetot kārumus, 2. attīra putekļus un drupačas pēc aktivitātēm iekštelpās un 3. uzņem smakas un matus, kad dzīvnieki ir pavadoņi atpūsties.

Atpūtas Krēsla Koncepcija

Dhyan

Atpūtas Krēsla Koncepcija Dyhan lounge koncepcija apvieno mūsdienīgu dizainu ar tradicionālajām austrumu idejām un iekšējā miera principiem, savienojot ar dabu. Izmantojot Lingam kā iedvesmas formu un Bodhi-koku un japāņu dārzus kā pamatu koncepcijas moduļiem, Dhyan (sanskritā: meditēt) pārveido austrumu filozofijas dažādās konfigurācijās, ļaujot lietotājam izvēlēties savu ceļu uz zen / relaksāciju. Ūdens dīķa režīms ieskauj lietotāju ar ūdenskritumu un dīķi, bet dārza režīms ieskauj lietotāju ar apstādījumiem. Standarta režīmā ir glabāšanas vietas zem platformas, kas darbojas kā plaukts.