Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Frizētava

Taipei Eros

Frizētava Matu salonu pamatā ir melnā, baltā un pelēkā krāsa. Matu griešanas žesti tiek tulkoti skulpturālo vienību masveidā. Trīsstūrveida motīvs veido pāļu, griešanas un šūšanas funkcionālos klucīšus un plaknes no griestiem līdz grīdai. Gaismas joslas, kas iestrādātas sadalošajās līnijās, veicina daudzu apgaismes jostu darbību, kas kalpo kā papildu apgaismojums, vienlaikus risinot nolaisto griestu stāvokli. Tie izplešas un virzās uz priekšu ar lielā spoguļa atstarojumu, brīvi pārvietojoties starp plaknēm un trīsdimensiju.

Privātais Dārzs

Ryad

Privātais Dārzs Izaicinājums bija vecās lauku mājas modernizēšana, pārvēršot to par miera un klusuma valstību, visaptveroši strādājot gan arhitektūras, gan ainavas jomās. Fasāde tika atjaunota, tika veikti civilie darbi pie apšuvumiem, kā arī tika uzbūvēts peldbaseins un atbalsta sienas, izveidojot jaunas kalšanas veidnes arkas, sienām un žogiem. Dārzkopība, apūdeņošana un rezervuārs, kā arī zibens, mēbeles un piederumi tika arī vispusīgi likvidēti.

Kafejnīca Un Restorāns

Roble

Kafejnīca Un Restorāns Ideja par tā dizainu tika ņemta no ASV steika un kūpinātavām, un pirmās fāzes izpētes grupas rezultātā pētnieku grupa nolēma izmantot koku un ādu ar tumšām krāsām, piemēram, melnu un zaļu, kā arī zeltu un rozi zelts tika ņemts ar siltu un vieglu luksusa gaismu. Dizaina raksturojums ir 6 lielas piekārtas lustras, kas sastāv no 1200 ar rokām darināta anodēta tērauda. Kā arī 9 metru bāra leti, kuru klāj 275 centimetrus garš lietussargs, kas sastāv no skaistām un atšķirīgām pudelēm, bez balstu aizseg bāra letes.

Skaļrunis

Sperso

Skaļrunis Sperso nāk no diviem vārdiem Sperma un Skaņa. Stiklveida burbuļa un skaļruņa īpašā forma tā bedrē uz galvas norāda uz vīrišķības izjūtu un dziļu skaņas iekļūšanu apkārtējā vidē, tāpat kā vīrieša spermatozoīdu uguns sievietes olšūnā pārošanās laikā. Mērķis ir radīt lielu jaudu un augstas kvalitātes skaņu apkārtējā vidē. Tā ir bezvadu sistēma, kas ļauj lietotājam savienot mobilo tālruni, klēpjdatoru, planšetdatorus un citas ierīces ar skaļruni, izmantojot Bluetooth. Šo griestu skaļruni var speciāli izmantot viesistabā, guļamistabās un TV telpā.

Arhitektoniskā Izpēte Un Attīstība

Technology Center

Arhitektoniskā Izpēte Un Attīstība Tehnoloģiskā centra arhitektoniskajā projektā kā vadlīnijas paredzēts integrēt arhitektūras ansambli apkārtējā ainavā, klusā un patīkamā telpā. Šī ideju raksturojošā ideja padara ansambli par humanizētu orientieri, kas paredzēts tā pētnieku intelektuālajai iegremdēšanai, kuri tajā darbosies, kas izteikts tā plastiskajā un konstruktīvajā nodomā. Pārsteidzošais un integrētais jumts ieliektā un izliektā formā gandrīz pieskaras akcentētajām horizontālajām līnijām, kas tādējādi nosaka arhitektoniskā kompleksa galvenās īpašības.

Izkārnījumos

Ane

Izkārnījumos Ane izkārnījumos ir masīvkoka kokmateriālu līstes, kas izskatās harmoniski, tomēr neatkarīgi no kokmateriālu kājām, virs tērauda rāmja. Dizaineris apgalvo, ka sēdeklis, kas rokām darināts no sertificētiem videi draudzīgiem kokmateriāliem, tiek veidots, unikāli izmantojot vairākus vienas formas koka gabalus, kas novietoti un sagriezti dinamiskā veidā. Sēžot uz izkārnījumiem, neliels leņķa pieaugums pret aizmuguri un nolaišanās leņķi sānos tiek pabeigti tādā veidā, kas nodrošina dabisku, ērtu sēdēšanas stāvokli. Ane izkārnījumiem ir tikai pareizā sarežģītības pakāpe, lai izveidotu elegantu apdari.