Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Zīmola Identitāte

SioZEN

Zīmola Identitāte Siozen iepazīstina ar jaunu revolucionāru augsta līmeņa higiēnas sistēmu, kas unikāli pārveido jūsu kosmosa virsmas, rokas un gaisu spēcīgā mikrobu / toksiskā piesārņojuma aizsardzības sistēmā. Mūsdienu celtniecības metodes ir lieliskas, lai nodrošinātu mūs ar labāku energoefektivitāti un komfortu, bet tas maksā. Stingrākas un bez caurulēm balstītas ēkas veicina neskaitāmu piesārņotāju uzkrāšanos. Pat ja ēkas ventilācijas sistēma ir pareizi projektēta un labi uzturēta, iekštelpu piesārņojums joprojām ir nopietna problēma. Nepieciešamas jaunas pieejas.

Iepakojums

The Fruits Toilet Paper

Iepakojums Daudzi uzņēmumi un veikali visā Japānā klientiem piedāvā tualetes papīra rullīti kā jaunu dāvanu, lai parādītu viņu atzinību. Tualetes papīrs Fruit ir izveidots, lai pamudinātu klientus ar savu jauko stilu, kas ir lieliski piemērots šādiem gadījumiem. Ir 4 dizaini, no kuriem izvēlēties Kiwi, Zemene, Arbūzs un Apelsīns. Kopš paziņojuma par izstrādājuma dizainu un izlaišanu tas ir ieviests vairāk nekā 50 plašsaziņas līdzekļos, tostarp TV stacijās, žurnālos un vietnēs, 23 pilsētās 19 valstīs.

Kāpšanas Tornis

Wisdom Path

Kāpšanas Tornis Nefunkcionējošo ūdens torni darbnīcas vadība ir nolēmusi rekonstruēt, lai kļūtu par kāpšanas sienu. Atrodoties augstākajā vietā ap to, tas ir labi redzams ārpus darbnīcas. No tā paveras ainavisks skats uz Senežas ezeru, darbnīcas teritoriju un apkārt esošo priežu mežu. Pabeidzot studijas, studenti piedalās svinīgā kāpšanā uz torņa augšdaļu kā novērošanas punktu. Spirālveida kustība ap torni ir pieredzes iegūšanas procesa simbols. Un augstākais punkts ir dzīves pieredzes simbols, kas galu galā tiek pārveidots par gudrības akmeni.

Šaha Nūju Kūku Iepakojums

K & Q

Šaha Nūju Kūku Iepakojums Šis ir ceptu izstrādājumu (nūju kūku, finansētāju) iesaiņojuma dizains. Tā kā garuma un platuma attiecība ir 8: 1, šo piedurkņu malas ir ārkārtīgi garas un ir pārklātas ar dambrete. Raksts turpinās priekšpusē, kam ir arī centrālais logs, caur kuru var redzēt piedurknes saturu. Kad visas šajā dāvanu komplektā esošās astoņas piedurknes ir izlīdzinātas, tiek atklāts skaists šaha galdiņa raibs raksts. K & Q padara jūsu īpašo notikumu tikpat elegantu kā ķēniņa un karalienes tējas laiks.

Bibliotēkas Interjera Dizains

Veranda on a Roof

Bibliotēkas Interjera Dizains Kalpaks Šahs no Studio Course ir pārveidojis penthouse dzīvokļa augšējo līmeni Pūnā, Indijas rietumos, izveidojot iekštelpu un āra istabu sajaukumu, kas ieskauj dārza jumtu. Vietējās studijas, kas atrodas arī Pune, mērķis bija pārveidot mājas nepietiekami izmantoto augšējo stāvu apgabalā, kas līdzīgs tradicionālās Indijas mājas verandai.

Mūzikas Instruments

DrumString

Mūzikas Instruments Apvienojot divus instrumentus kopā, tas nozīmē radīt jaunu skaņu, jaunu funkciju instrumentu lietošanā, jaunu instrumentu atskaņošanas veidu, jaunu izskatu. Arī bungu piezīmju skalas ir tādas kā D3, A3, Bb3, C4, D4, E4, F4, A4, un virkņu piezīmju svari ir izstrādāti EADGBE sistēmā. DrumString ir viegls, un tam ir siksna, kas piestiprināta pār pleciem un jostasvietu, tāpēc instrumenta lietošana un turēšana būs vienkārša, un tas dod jums iespēju izmantot divas rokas.

Dienas dizaina intervija

Intervijas ar pasaules slaveniem dizaineriem.

Izlasiet jaunākās intervijas un sarunas par dizainu, radošumu un inovācijām starp dizaina žurnālistu un pasaules slaveniem dizaineriem, māksliniekiem un arhitektiem. Skatiet slavenu dizaineru, mākslinieku, arhitektu un novatoru jaunākos dizaina projektus un godalgotos dizainus. Atklājiet jaunas atziņas par radošumu, inovācijām, mākslu, dizainu un arhitektūru. Uzziniet par lielisko dizaineru projektēšanas procesiem.