Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Uzturēšanās

nature

Uzturēšanās Šīs mājas ir paredzētas pāriem.Atgriezties dabā. Cilvēki vēlas iziet vairāk ārā, būt ārpus telpām vai ļaut dabai kļūt par daļu no dzīves, ļaut dabai bagātināt mājas vārdu krājumu. Vienkārši ļaujiet dabai un brauciet pa to. Bagātīgi un daudzveidīgi elementi, kas parāda, kā atdalīšana var pastāvēt līdzās blīvai sarežģītībai, līdzīgi kā daudzkārtīgās ziedu šķautnes, kas galu galā sevi atcels, galīgajai atlasei pēc daudzām pārdomām.

Biroja Telpas

Samlee

Biroja Telpas Bez smalkām detaļām Samlee biroju izstrādāja vienkārša austrumu estētika. Šī koncepcija sakrīt ar strauji augošo pilsētu. Šajā ļoti aktīvajā informācijas sabiedrībā projekts atspoguļo interaktīvās attiecības starp pilsētu, darbu un cilvēkiem - sava veida ciešu aktivitātes un inerces saikni; caurspīdīgs pārklājums; caurlaidība tukša.

Studentu Kopmītne

Koza Ipek Loft

Studentu Kopmītne Koza Ipek Loft projektēja studija craft312 kā studentu viesu namu un jauniešu centru ar ietilpību 240 gultasvietas 8000 m2 platībā. Koza Ipek Bēniņu būvēšana tika pabeigta 2013. gada maijā. Kopumā viesu nama ieeja, piekļuve jauniešu centram, restorāns, konferenču telpa un foajē, mācību zāles, telpas un administratīvie biroji 12 stāvu ēkas daudzkārtņos, kas sastāv no inovatīvas, modernas un ir izveidotas ērtas dzīvojamās telpas. Istabas 2 personām centrālajās kamerās sakārtotas atbilstoši katram stāvam, diviem nodalījumiem un 24 personām.

Biroju Ēka

Jansen Campus

Biroju Ēka Ēka ir pārsteidzošs jauns horizonta papildinājums, kas savieno industriālo zonu un vecpilsētu, un tās trīsstūrveida formas iegūst no tradicionālajiem Oberriet slīpajiem jumtiem. Projekts integrē novatoriskas tehnoloģijas, ietver jaunas detaļas un materiālus un atbilst stingriem Šveices “Minergie” ilgtspējīgas būvniecības standartiem. Fasāde ir pārklāta ar tumšu, iepriekš perforētu Rheinzink sietu, kas rada apkārtnes koka ēku toņu blīvumu. Pielāgotās darba telpas ir atvērtas plānojuma, un ēkas ģeometrija sadala Rheintal skatu.

Izstāžu Zāle

Segmentation

Izstāžu Zāle Interpretējot vietu, nevar aizmirst par maigajām apavu līnijām. Lai pārstāvētu citas grupas elegantos apavus, kas ir redzami šajā vietā, otrā slāņa griesti un astoņi ekskluzīva dizaina apgaismojuma komponenti, vienlaikus radot noskaņu, vienlaikus liekot justies pašam ar amorfu līniju šajā vietā.

Izstāžu Zāle

CHAMELEON

Izstāžu Zāle Atpūtas telpas tēma ir tehnoloģija, kas apkalpo izstāžu vietas.Tehnoloģiskās līnijas uz griestiem un sienām, kas veidotas kā kurpju tehnoloģijas paušana, kuras tiek demonstrētas visās izstāžu zālēs, importē un tiek ražotas rūpnīcā, kas atrodas blakus ēkai.Grīdas un sienas, kas projektēja ar brīvu formu, kamēr ideāli tiek apkopota, izmantojiet CAD-CAM tehnoloģiju.Barrisol, kas ražo Francijā, mdf laku mēbeles, kas tiek ražotas Stambulas Eiropas pusē, RGB Led sistēmas, kuras ražo Stambulas Āzijas pusē, bez mērījumiem un mēģinājumiem uz piekaramajiem griestiem .