Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Birojs

Phuket VIP Mercury

Birojs Balstoties uz atklātības un zīmola padziļinātas izpētes tēmu, izpētīja dizainu un izveidoja vizuālu paplašināmības un zīmola stāsta vizuālu integrāciju ar planētu kā galveno radošo elementu. Ar jauno vizuālo domāšanu plāns atrisināja šādas trīs problēmas: Kosmosa atklātības un funkciju līdzsvars; Kosmosa funkcionālo zonu dalīšana un apvienošana; Telpiskā pamata stila regularitāte un maiņa.

Izstāde

LuYu

Izstāde Māksla ietekmē dzīvi, un dzīve rada dziļas mākslas refleksijas un interpretāciju. Attālums starp mākslu un dzīvi var būt ikdienas braucienā. Ja jūs ēdat katru ēdienu uzmanīgi, jūs varat pārvērst savu dzīvi mākslā. Dizainera radīšana ir arī māksla, kas tiek ražota pēc viņa paša domām. Metodes ir rīki, un izteicieni ir rezultāti. Tikai ar domām būs tiešām labi darbi.

Dzīvojamās Ēkas Vestibils Un Atpūtas Telpa

Light Music

Dzīvojamās Ēkas Vestibils Un Atpūtas Telpa Gaismas mūzikas vajadzībām, dzīvojamo vestibilu un atpūtas telpu dizainam, Armand Graham un Āron Yassin no Ņujorkas A + A studijas vēlējās savienot telpu ar dinamisko Adams Morgan apkārtni Vašingtonā, kur naktsdzīve un mūzikas skatuves, sākot no džeza iet-iet uz pankroku un elektroniskais vienmēr ir bijis centrālais. Tā ir viņu radošā iedvesma; rezultāts ir unikāla telpa, kurā apvienotas progresīvas digitālās izgatavošanas metodes ar tradicionālajām amatniecības metodēm, lai radītu ieskaujošu pasauli ar savu impulsu un ritmu, kas godina DC dzīvīgo oriģinālmūziku.

Komerciālais Interjers

Nest

Komerciālais Interjers Stāvu dala divi unikāli profesionāļi - advokāti un arhitekti, kas prasa daudzveidīgus hierarhiskus pasūtījumus. Elementu izvēle un detalizēšana bija centieni saglabāt kopējo izskatu pamatotu, zemisku un atdzīvināt vietējo mākslinieciskumu un celtniecības materiālus. Videi draudzīgu materiālu sajaukšana un izmantošana, atveru izmērs - to visu ir pamudinājusi atgādināt vietējo klimatu, lai radītu patīkamu vidi, kas atkārtoti rosinātu zaudēto praksi, vienlaikus veidojot ilgtspējīgu praksi.

Viesnīca

LiHao

Viesnīca Atgriešanās dabā, pilsētas kultūras stacijā. Izveidojiet izsmalcinātu dzīvesveidu. Ekskluzīvi baudiet klusu un klusu. Viesnīca atrodas rosīgajā Baodingas augsto tehnoloģiju attīstības zonas zonā. Dizaineris no jauna definē pilsētas kūrorta viesnīcu, izmantojot holistisku domāšanu, atkārtoti apvienojot apkārtējo vidi, arhitektūru, ainavu un interjeru, lai izveidotu izsmalcinātu, dabisku un ērtu viesnīcas telpu. Ļaujiet biznesa ceļotājiem justies pārtikušiem klusumā, nozogot pusi dienas atpūtas.

Tirdzniecības Biroji

Suzhou·Merchants Great Lakes Century

Tirdzniecības Biroji Tā kā ūdens virsma ir spogulis, ēkas augstuma attēls tiek kompensēts; ar skulptūru un stādīšanu kā elementiem ūdens interese veidojas dekorēšanas ceļā; ar peldošu stādīšanu un mainīgām strūklakām un mākslinieciskām gaismām veidojas interese: ; Ar ūdeni kā dvēseli mākslas un funkcijas apvienojums tiek izsecināts caur telpas pagrieziena punktu; plašais peldbaseins, saulē, ūdens rīboņi, dzidrs un caurspīdīgs, spīdošs, cauri spožajam ūdenim skaidri redzot katras flīzes attieksmi, šķiet, ka tas vispār attīra arī cilvēka prātu.