Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kafijas Galdiņš

1x3

Kafijas Galdiņš 1x3 ir iedvesmots no savstarpēji saistītām burr puzlēm. Tas ir gan mēbele, gan smadzeņu ķircinātājs. Visas detaļas paliek kopā bez jebkāda stiprinājuma. Bloķēšanas princips ietver tikai bīdāmās kustības, nodrošinot ļoti ātru montāžas procesu un padarot 1x3 piemērotu biežai vietas maiņai. Grūtības pakāpe nav atkarīga no veiklības, bet galvenokārt no telpiskās redzes. Norādījumi tiek sniegti gadījumā, ja lietotājam nepieciešama palīdzība. Nosaukums - 1x3 ir matemātiska izteiksme, kas attēlo koka struktūras loģiku - viens elementu tips, trīs tā gabali.

Projekta nosaukums : 1x3, Dizaineru vārds : Petar Zaharinov, Klienta vārds : PRAKTRIK.

1x3 Kafijas Galdiņš

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizainers

Labākie pasaules dizaineri, mākslinieki un arhitekti.

Labs dizains ir pelnījis lielu atzinību. Ikdienā mēs priecājamies pārstāvēt pārsteidzošus dizainerus, kuri rada oriģinālus un novatoriskus dizainus, pārsteidzošu arhitektūru, stilīgu modi un radošu grafiku. Šodien mēs iepazīstinām jūs ar vienu no pasaules labākajiem dizaineriem. Izpērciet šodien godalgoto dizaina portfeli un iegūstiet savu ikdienas dizaina iedvesmu.