Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pusdienu Galds

Augusta

Pusdienu Galds Augusta atkārtoti interpretē klasisko pusdienu galdu. Pārstāvot mūsu paaudzes, šķiet, ka dizains aug no neredzamas saknes. Galda kājas ir vērstas uz šo kopējo kodolu, sniedzoties līdz, lai turētu grāmatām atbilstošo galda virsmu. Eiropas masīvkoka koks tika izvēlēts, ņemot vērā tā gudrības un izaugsmes nozīmi. Koks, kuru mēbeļu ražotāji parasti izmet, tiek izmantots, lai ar to saistītos uzdevumus varētu atrisināt. Mezgli, plaisas, vējš satricina un unikālie virpuļi stāsta par koka dzīvi. Koka unikalitāte ļauj šim stāstam dzīvot ģimenes mantojuma mēbeļu gabalā.

Kosmētikas Iepakojums

Clive

Kosmētikas Iepakojums Clive kosmētikas iepakojuma koncepcija radās atšķirīga. Jonathan ne tikai vēlējās izveidot citu kosmētikas zīmolu ar kopīgiem produktiem. Apņēmies izpētīt lielāku jūtīgumu un nedaudz vairāk, nekā viņš tic personīgās aprūpes ziņā, viņš pievēršas vienam galvenajam mērķim. Ķermeņa un prāta līdzsvars. Ar Havaju salu iedvesmoto dizainu, tropisko lapu kombinācija, jūras tonalitāte un taktilā pieredze iepakojumos nodrošina relaksācijas un miera sajūtu. Šī kombinācija ļauj dizainā izmantot šīs vietas pieredzi.

Birojs

Studio Atelier11

Birojs Ēkas pamatā bija "trīsstūris" ar visspēcīgāko oriģinālās ģeometriskās formas vizuālo attēlu. Ja paskatās uz leju no augstas vietas, jūs varat redzēt kopumā piecus dažādus trīsstūrus. Dažāda lieluma trīsstūru kombinācija nozīmē, ka "cilvēkam" un "dabai" ir vieta, kur viņi satiekas.

Koncepcijas Grāmata Un Plakāts

PLANTS TRADE

Koncepcijas Grāmata Un Plakāts AUGU TIRDZNIECĪBA ir inovatīvas un mākslinieciskas formas botānisko paraugu sērija, kas tika izstrādāta, lai veidotu labākas attiecības starp cilvēku un dabu, nevis mācību materiāliem. Augu tirdzniecības koncepcijas grāmata tika sagatavota, lai palīdzētu jums izprast šo radošo produktu. Grāmatā, kas izstrādāta tieši tādā pašā izmērā kā izstrādājumam, ir ne tikai dabas fotogrāfijas, bet arī unikāla grafika, kuru iedvesmojusi dabas gudrība. Vēl interesantāk ir tas, ka grafikas tiek rūpīgi izdrukātas ar burtu palīdzību, lai katrs attēls, tāpat kā dabiskie augi, mainītos pēc krāsas vai faktūras.

Dzīvojamā Māja

Tei

Dzīvojamā Māja Tas, ka ērta dzīve pēc aiziešanas pensijā, kas maksimāli izmanto kalna nogāzes telpas, tiek panākta ar vienmērīgu dizainu, ierastajā veidā, tika augstu novērtēts. Bagātīgas vides uzņemšana. Bet šoreiz nav villa villa, bet gan personīgais mājoklis. Tad vispirms mēs sākām veidot struktūru, balstoties uz to, ka tā spēj ērti pavadīt parasto dzīvi bez nepamatotības visā plānā.

Gredzens

Arch

Gredzens Dizainers iedvesmu iegūst no arkas struktūru un varavīksnes formas. Lai izveidotu vienotu trīsdimensiju formu, tiek apvienoti divi motīvi - arkas forma un piliena forma. Apvienojot minimālas līnijas un formas un izmantojot vienkāršus un izplatītus motīvus, rezultāts ir vienkāršs un elegants gredzens, kas tiek izgatavots drosmīgs un rotaļīgs, nodrošinot vietu enerģijas un ritma plūdumam. No dažādiem leņķiem mainās gredzena forma - kritiena forma tiek apskatīta no priekšējā leņķa, arkas forma tiek apskatīta no sānu leņķa, bet krusts - no augšējā leņķa. Tas valkātājam nodrošina stimulāciju.