Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Medicīnas Skaistumkopšanas Centrs

LaPuro

Medicīnas Skaistumkopšanas Centrs Dizains ir kas vairāk nekā laba estētika. Tas ir veids, kā telpa tiek izmantota. Medicīnas centrā ir integrēta forma un funkcija kā viena. Izprotiet lietotāju prasības un dodiet viņiem pieredzi par visiem smalkajiem pieskārieniem apkārtējā vidē, kas jūtas atvieglojoši un patiesi gādīgi. Dizains un jaunā tehnoloģiju sistēma nodrošina risinājumus lietotājam un ir viegli pārvaldāmi. Ņemot vērā veselību, labklājību un medicīnu, centrs pieņēma videi draudzīgus materiālus un uzraudzīja būvniecības procesu. Visi elementi ir integrēti dizainā, kur tas ir patiesi piemērots lietotājiem.

Vizuālās Identitātes Dizains

ODTU Sanat 20

Vizuālās Identitātes Dizains Tuvo Austrumu tehniskās universitātes ikgadējā mākslas festivāla ODTU Sanat divdesmito gadu laikā tika lūgts izveidot vizuālo valodu, lai izceltu sekojošos festivāla 20 gadus. Pēc pieprasījuma festivāla 20. gads tika uzsvērts, tuvojoties tam kā segtā mākslas darbs, kas tiks atklāts. Tādu pašu krāsainu slāņu ēnas, kas veido skaitļus 2 un 0, radīja 3D ilūziju. Šī ilūzija rada atvieglojuma sajūtu, un skaitļi izskatās kā izkusuši fonā. Spilgtā krāsu izvēle rada smalku kontrastu ar viļņveidīgo 20.

Viskija Malbec Koks

La Orden del Libertador

Viskija Malbec Koks Mēģinot apvienot atšķirīgus elementus, kas attiecas uz produkta nosaukumu, dizains pastiprina tā piedāvāto vēstījumu. Tas pārraida aizraujošu un intriģējošu tēlu. Izdomājoša kondora ilustrācija, kurā attēloti spārni, apzīmē brīvības sajūtu, kas savienota ar simetrisko un ierosinošo medaļu un pievienota fona ilustrācijai ar iedomātu ainavu, kas dizainam piešķir dzeju, rada ideālu kombināciju, lai nodotu vēlamo vēstījumu. Prātīga krāsu palete tai piešķir ekskluzīvas iezīmes, un tipogrāfiskā izmantošana aizkavē tradicionālu un vēsturisku produktu.

Mājas Arhitektūras Dizains

Bienville

Mājas Arhitektūras Dizains Šīs darba ģimenes loģistika prasīja, lai viņi ilgu laiku atrastos mājās telpās, kas papildus darbam un skolai kļuva par traucējumiem viņu labsajūtai. Viņi, tāpat kā daudzas ģimenes, sāka domāt, vai ir nepieciešams pārcelties uz priekšpilsētu, apmainoties tuvumam ar pilsētas ērtībām pret lielāku sētu, lai palielinātu piekļuvi āram. Tā vietā, lai pārvietotos tālu prom, viņi nolēma uzcelt jaunu māju, kurā būtu jāpārdomā mājas iekštelpu ierobežojumi nelielā pilsētas daudzdzīvokļu mājā. Projekta organizatoriskais princips bija izveidot pēc iespējas vairāk piekļuves āra no koplietošanas telpām.

Kaņepju Infūzijas Tabletes

Secret Tarts

Kaņepju Infūzijas Tabletes Slepenais Tarps iepakojums ir izgatavots tā sauktajā modernizētajā retro / vintage stilā ar vecās skolas piezīmju sajūtu, tāpēc meistara-farmaceita pieskāriena gaidīšana aizkavē klientu no pirmā acu uzmetiena un vēlāk, kamēr galveno dizaina elementu detalizēta novērošana tiek kodēta holistiska struktūra, kas pārņem galveno mārketinga punktu: šo produktu ir izstrādājis farmaceitu amatniecības uzņēmums, un tā iekšpusē ir roku darbs farmaceita slepena recepte.

Mobilā Lietotne

Akbank Mobile

Mobilā Lietotne Lietotnes Akbank Mobile jaunais dizains sniedz jaunu skatījumu uz sociālo, viedo, nākotnei drošo un atalgojošo banku pieredzi. Izmantojot personalizēto teritorijas dizainu galvenajā lapā, lietotāji var apskatīt viedas atziņas, lai atvieglotu viņu finansiālo dzīvi. Turklāt, izmantojot šo jauno dizaina pieeju, tradicionālie banku darījumi runā lietotāju valodā ar kontaktu sīktēlu vizuāliem attēliem, vienkāršotām darbību plūsmām un koncepcijām.