Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Ģimenes Parks

Hangzhou Neobio

Ģimenes Parks Balstoties uz iepirkšanās centra sākotnējo izkārtojumu, Hangzhou Neobio ģimenes parks tika sadalīts četrās galvenajās funkcionālajās zonās, katrā no tām bija vairākas papildtelpas. Šādā sadalījumā tika ņemtas vērā bērnu vecuma grupas, intereses un bērnu izturēšanās, vienlaikus apvienojot izklaides, izglītības un atpūtas funkcijas vecāku un bērnu aktivitāšu laikā. Saprātīga aprite telpā padara to par visaptverošu ģimenes parku, kas apvieno izklaides un izglītības aktivitātes.

Peldēšanas Klubs

Loong

Peldēšanas Klubs Uz pakalpojumiem orientēta biznesa apvienošana ar jaunām uzņēmējdarbības formām ir tendence. Dizainers eksperimentāli integrē projekta palīgfunkcijas ar pamatdarbību, atkārtoti optimizē vecāku un bērnu sporta apmācības galvenās funkcijas un iebūvē projektu visaptverošā telpā peldēšanai un sporta izglītībai, integrējot izklaidi un brīvo laiku.

Vīna Etiķete

Guapos

Vīna Etiķete Dizaina mērķis ir saplūšana starp moderno dizainu un ziemeļnieciskajām mākslas tendencēm, attēlojot vīna izcelsmes valsti. Katra griezuma mala apzīmē augstumu, kurā aug katrs vīna dārzs, un attiecīgo krāsu vīnogu šķirnei. Kad visas pudeles ir izlīdzinātas vienā līnijā, tās veido ainavas formas Portugāles ziemeļdaļā - reģionā, kas rada šo vīnu.

Bērnu Klubs

Meland

Bērnu Klubs Viss projekts ir noslēdzis tematisko vecāku un bērnu iekštelpu rotaļu laukuma izcilo izpausmi, parādot augstu pilnīgumu un konsekvenci straumējuma un telpas stāstījumā. Smalks līnijas dizains savieno dažādas funkcionālās zonas un realizē apmeklētāju plūsmas racionalitāti. Telpas stāstījums savukārt savieno dažādas telpas caur visu sižetu un liek patērētājiem izjust brīnišķīgu vecāku un bērnu mijiedarbības ceļojumu.

Dzīvoklis

Home in Picture

Dzīvoklis Projekts ir dzīvojamā platība, kas izveidota četru cilvēku ģimenei ar diviem bērniem. Sapņu zemes atmosfēru, ko rada mājas dizains, rada ne tikai bērniem izveidotā pasaku pasaule, bet arī futūristiskā izjūta un garīgais šoks, ko rada izaicinājums uz tradicionālajām mājas iekārtojumiem. Neuzņemoties par stingrām metodēm un modeļiem, dizaineris sadalīja tradicionālo loģiku un iepazīstināja ar jaunu dzīvesveida interpretāciju.

Dzīvojamo Ēku Interjera Dizains

Inside Out

Dzīvojamo Ēku Interjera Dizains Arhitektūras dizainera pirmais neatkarīgais solo interjera projekts, izvēloties Japānas un Ziemeļvalstu piedāvāto mēbeļu sajaukumu, lai radītu mājīgu un patīkamu atmosfēru. Koks un audums tiek plaši izmantoti visā dzīvoklī ar minimālu gaismas stiprinājumu. Jēdziens "Inside Out" koka kaste, kas atklāta ar savienoto koka ieeju un koridoru, kamēr tā ir atvērta viesistabai kā "iekšpuse"; grāmatu un mākslas displeju demonstrēšana ar telpām kā "ārpuses"; telpu kabatas, kas pilda dzīves funkcijas.