Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Ziņojumu Karte

Pop-up Message Card “Leaves”

Ziņojumu Karte Lapas ir ziņojumu kartes ar uznirstošu lapu motīviem. Izgaismojiet savus ziņojumus ar izteiksmīgu sezonālās zaļās krāsas pieskārienu. Komplektā ir četras dažādas kartes ar četrām aploksnēm. Kvalitātes dizainam ir spēks pārveidot telpu un pārveidot tā lietotāju prātus. Tie piedāvā ērti redzēt, turēt un lietot. Viņus piesātina vieglums un pārsteiguma elements, kas bagātina telpu. Mūsu oriģinālie produkti ir izstrādāti, izmantojot jēdzienu Life with Design.

Kalendārs

Calendar 2014 “ZOO”

Kalendārs ZOO papīra amatniecības komplektu ir viegli salikt. Nav nepieciešama līme vai šķēres. Salieciet, saliekot kopā detaļas ar vienādu marķējumu. Katram dzīvniekam būs divu mēnešu kalendārs. Kvalitātes dizainam ir spēks pārveidot telpu un pārveidot tā lietotāju prātus. Tie piedāvā ērti redzēt, turēt un lietot. Viņus piesātina vieglums un pārsteiguma elements, kas bagātina telpu. Mūsu oriģinālie produkti ir izstrādāti, izmantojot jēdzienu Life with Design.

Kalendārs

Calendar 2014 “Safari”

Kalendārs Safari ir papīra izstrādājumu dzīvnieku kalendārs. Noņemiet un salieciet 6 loksnes ar 2 ikmēneša kalendāriem sānos. Salieciet korpusu un savienojuma daļas gar krokām, apskatiet zīmes uz savienojumiem un salieciet kopā, kā parādīts. Kvalitātes dizainam ir spēks pārveidot telpu un pārveidot tā lietotāju prātus. Tie piedāvā ērti redzēt, turēt un lietot. Viņus piesātina vieglums un pārsteiguma elements, kas bagātina telpu. Mūsu oriģinālie produkti ir izstrādāti, izmantojot jēdzienu Life with Design.

Pudeļu Dekors

Lithuanian vodka Gold. Black Edition

Pudeļu Dekors Zeltaini mirdzošais “Lietuvas degvīna zelts. Melnais izdevums ”savu ekskluzīvo izskatu mantojis no lietuviešu tautas mākslas. Rombs un siļķu kauli, apvienojot no maziem kvadrātiem, ir ļoti izplatīti lietuviešu tautas mākslas paraugi. Lai arī atsauce uz šiem nacionālajiem motīviem ieguva modernākas formas - noslēpumainas pagātnes pārdomas tika pārveidotas par moderno mākslu. Dominējošās zelta un melnās krāsas uzsver degvīna ārkārtas filtrēšanas procesu caur ogļu un zelta filtriem. Tas padara lietuviešu degvīnu par zeltu. Melnais izdevums ”ir tik smalks un kristāldzidrs.

Kalendārs

Calendar 2014 “Flowers”

Kalendārs Noformējiet istabu, ienesiet gadalaikus - Ziedu kalendārā ir vāzes dizains, kurā ir 12 dažādi ziedi. Katru mēnesi atdzīviniet dzīvi ar sezonālu ziedu. Kvalitātes dizainam ir spēks pārveidot telpu un pārveidot tā lietotāju prātus. Tie piedāvā ērti redzēt, turēt un lietot. Viņus piesātina vieglums un pārsteiguma elements, kas bagātina telpu. Mūsu oriģinālie produkti ir izstrādāti, izmantojot jēdzienu Life with Design.

Etiķetes

Propeller

Etiķetes Propelleris ir stipro alkoholisko dzērienu kolekcija no dažādām pasaules valstīm, kuru saista gaisa pārvadājumu tēma un ceļotājs pilots kā zīmola varonis. Katra dzēriena veida īpašības tiek parādītas, izmantojot daudzas ilustrācijas, uzrakstus, kas atgādina aviācijas nozīmītes, un skices, kas kalpo kā kokteiļu receptes. Daudzšķautņains dizains tiek papildināts ar dažādiem krāsainas folijas toņiem, dažādām lakām, rakstiem un iespiedumiem.