Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Zīmola Identitāte

Math Alive

Zīmola Identitāte Dinamiskie grafiskie motīvi bagātina matemātikas mācību efektu jauktajā mācību vidē. Logotipa dizainu iedvesmoja matemātikas paraboliskie grafiki. Burts A un V ir savienoti ar nepārtrauktu līniju, demonstrējot pedagoga un studenta mijiedarbību. Tas pauž vēstījumu, ka Math Alive palīdz lietotājiem kļūt par matemātikas maziem bērniem. Galvenie vizuālie materiāli atspoguļo abstraktu matemātikas jēdzienu pārveidošanu trīsdimensiju grafikā. Izaicinājums bija līdzsvarot jautro un saistošo vidi mērķauditorijai ar profesionālismu kā izglītības tehnoloģiju zīmolam.

Māksla

Supplement of Original

Māksla Baltas vēnas upju akmeņos rada nejaušus rakstus uz virsmām. Atsevišķu upes akmeņu atlase un to izvietojums pārvērš šos rakstus simbolos latīņu burtu veidā. Šādi tiek veidoti vārdi un teikumi, kad akmeņi atrodas pareizajā pozīcijā viens otram. Rodas valoda un komunikācija, un to zīmes kļūst par papildinājumu jau esošajam.

Vizuālā Identitāte

Imagine

Vizuālā Identitāte Mērķis bija izmantot formas, krāsas un dizaina tehniku, ko iedvesmojušas jogas pozas. Eleganti veidots interjers un centrs, piedāvājot apmeklētājiem mierīgu pieredzi enerģijas atjaunošanai. Tāpēc logotipa dizains, tiešsaistes mediji, grafiskie elementi un iepakojums tika ievēroti zelta griezumā, lai iegūtu perfektu vizuālo identitāti, kā tas tika gaidīts, lai palīdzētu centra apmeklētājiem gūt lielisku komunikācijas pieredzi caur centra mākslu un dizainu. Dizainere iemiesoja meditācijas pieredzi un jogas dizainu.

Identitāte, Zīmols

Merlon Pub

Identitāte, Zīmols Merlon Pub projekts atspoguļo jaunu ēdināšanas objektu Tvrda Osijekā, vecajā baroka pilsētas centrā, kas celta 18. gadsimtā kā daļa no lielas stratēģiski nocietinātu pilsētu sistēmas, pilnu zīmola un identitātes dizainu. Aizsardzības arhitektūrā vārds Merlon nozīmē cietus, stāvus žogus, kas paredzēti, lai aizsargātu novērotājus un militārpersonas forta augšpusē.

Iepakojums

Oink

Iepakojums Lai nodrošinātu klienta atpazīstamību tirgū, tika izvēlēts rotaļīgs izskats un sajūta. Šī pieeja simbolizē visas zīmola īpašības, oriģinālu, garšīgu, tradicionālu un vietējo. Jauno produktu iepakojuma izmantošanas galvenais mērķis bija iepazīstināt pircējus ar stāstu par melno cūku audzēšanu un tradicionālo augstākās kvalitātes gaļas delikatesi ražošanu. Linogriezuma tehnikā tika izveidots ilustrāciju komplekts, kas parāda meistarību. Pašas ilustrācijas parāda autentiskumu un mudina klientu aizdomāties par Oink produktiem, to garšu un tekstūru.

Čības Kaste

BSTN Raffle

Čības Kaste Uzdevums bija izstrādāt un izgatavot darbības figūru Nike apaviem. Tā kā šajās kurpēs ir apvienots baltas čūskādas dizains ar spilgti zaļiem elementiem, bija skaidrs, ka asa sižeta figūra būs kropļotāja. Dizaineri ļoti īsā laikā uzskicēja un optimizēja figūru kā darbības figūru pazīstamo darbības varoņu stilā. Pēc tam viņi izstrādāja nelielu komiksu ar stāstu un izveidoja šo figūru 3D drukā ar augstas kvalitātes iepakojumu.