Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Zīmola Lietošana

1869 Principe Real

Zīmola Lietošana 1869. gada Principe Real ir viesu nams, kas atrodas Lisabonas modernākajā vietā - Principe Real. Madonna tikko nopirka māju šajā apkārtnē. Šī pansija atrodas 1869. gada vecā pilī, saglabājot veco šarmu, kas sajaukts ar mūsdienu interjeru, piešķirot tai greznu izskatu. Šim zīmolam bija jāiekļauj šīs vērtības savā logotipā un zīmola lietojumprogrammās, lai atspoguļotu šīs unikālās naktsmītnes filozofiju. Tā rezultātā tiek izveidots logotips, kas sajauc klasisko fontu, atgādinot vecos durvju numurus, ar modernu tipogrāfiju un detalizētu informāciju par stilizētu gultas ikonu L Real.

Bavārijas Alus Iepakojuma Dizains

AEcht Nuernberger Kellerbier

Bavārijas Alus Iepakojuma Dizains Viduslaikos vietējās alus darītavas ļāva savam alus laikmetam atrasties vairāk nekā 600 gadus vecos akmeņu cirstos pagrabos zem Nirnbergas pils. Godinot šo vēsturi, "AEcht Nuernberger Kellerbier" iesaiņojums atskatās uz laiku. Alus etiķetē redzams uz rokas klints sēžot uz klintīm un koka mucu pagrabā, ko ierāmējuši vintage stila fonti. Plombēšanas etiķete ar uzņēmuma preču zīmi "St. Mauritius" un vara krāsas korona korķis apliecina meistarību un uzticību.

Skaistumkopšanas Salonu Zīmolu Veidošana

Silk Royalty

Skaistumkopšanas Salonu Zīmolu Veidošana Zīmolrades procesa mērķis ir iekļaut zīmolu augstākās klases kategorijā, apskatot un pielāgojoties globālajām aplauzuma un ādas kopšanas tendencēm. Elegants interjers un ārpuse, piedāvājot klientiem greznu atpūtu, lai atkāptos no pašapkalpošanās, atstājot atjaunotu. Veiksmīga pieredzes nodošana patērētājiem tika iestrādāta projektēšanas procesā. Tāpēc Alharir salons ir izstrādāts, paužot sievišķību, vizuālos elementus, bagātīgās krāsas un faktūras, pievēršot uzmanību smalkām detaļām, lai pievienotu lielāku pārliecību un komfortu.

Ziņojumapmaiņas Krēsls

Kepler 186f

Ziņojumapmaiņas Krēsls Kepler-186f krēsla konstrukcijas pamats ir reste, kas pielodēta no tērauda stieples, kurai ar misiņa piedurknēm piestiprina no ozola izcirstos elementus. Dažādas armatūras izmantošanas iespējas harmoniski apvienojas ar koka griezumiem un juvelieru elementiem. Šis mākslas objekts ir eksperiments, kurā tiek apvienoti dažādi estētiskie principi. To varētu raksturot kā "barbarisku vai jaunu baroku", kurā ir apvienota raupja un izsmalcināta forma. Improvizācijas rezultātā Keplers kļuva daudzslāņu, apņemts ar zemtekstiem un jaunām detaļām.

Mākslas Atzinība

The Kala Foundation

Mākslas Atzinība Indijas gleznām jau sen pastāv globāls tirgus, taču interese par Indijas mākslu ir atpalikusi ASV. Lai veicinātu izpratni par dažādiem Indijas tautas gleznu stiliem, Kala fonds ir izveidots kā jauna platforma, lai demonstrētu gleznas un padarītu tās pieejamākas starptautiskajam tirgum. Fonds sastāv no tīmekļa vietnes, mobilās lietotnes, izstādes ar redakcijas grāmatām un produktiem, kas palīdz pārvarēt plaisu un savienot šīs gleznas ar lielāku auditoriju.

Konceptuālā Izstāde

Muse

Konceptuālā Izstāde Muse ir eksperimentāls dizaina projekts, kas pēta cilvēka muzikālo uztveri, izmantojot trīs instalācijas pieredzi, kas sniedz dažādus veidus, kā izbaudīt mūziku. Pirmais ir tīri sensacionāls, izmantojot termoaktīvu materiālu, un otrais parāda atšifrētu mūzikas telpiskuma uztveri. Pēdējais ir tulkojums starp mūzikas notāciju un vizuālajām formām. Cilvēki tiek mudināti mijiedarboties ar instalācijām un vizuāli izpētīt mūziku ar savu uztveri. Galvenais vēstījums ir tāds, ka dizaineriem ir jāapzinās, kā uztvere viņus ietekmē praksē.