Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Iepakojuma Jēdziens

Faberlic Supplements

Iepakojuma Jēdziens Mūsdienu pasaulē cilvēki pastāvīgi ir pakļauti ārēju negatīvu faktoru agresīvai iedarbībai. Slikta ekoloģija, aizņemts dzīves ritms megapolīzēs vai stresos palielina slodzi uz ķermeni. Lai normalizētu un uzlabotu ķermeņa funkcionālo stāvokli, tiek izmantoti papildinājumi. Šī projekta galvenā metafora ir kļuvusi par cilvēka labklājības uzlabošanas shēmu, izmantojot papildinājumus. Arī galvenais grafiskais elements atkārto burta F formu - pirmo burtu zīmola nosaukumā.

Māksla

Metamorphosis

Māksla Vietne atrodas Keihinas rūpniecības reģionā Tokijas piepilsētā. Smagu rūpniecības rūpnīcu dūmvados pastāvīgi izplūdušie dūmi var attēlot tādu negatīvu tēlu kā piesārņojums un materiālisms. Tomēr fotogrāfijas ir vērstas uz dažādiem rūpnīcu aspektiem, kas attēlo tā funkcionālo skaistumu. Dienas laikā caurules un konstrukcijas veido ģeometriskus modeļus ar līnijām un faktūru, un mērogs laika apstākļos, kas atrodas atmosfērā, rada cieņas gaisu. Naktīs telpas mainās uz noslēpumainu kosmisko cietoksni, kas 80. gados bija sci-fi filmām.

Izstādes Plakāts

Optics and Chromatics

Izstādes Plakāts Nosaukums Optika un hromatika norāda uz Gētes un Ņūtona diskusijām par krāsu būtību. Šīs debates pārstāv divu burtu formas kompozīciju sadursme: viena ir aprēķināta, ģeometriska, ar asām kontūrām, otra paļaujas uz impresionistisku krāsainu ēnu spēli. 2014. gadā šis dizains kalpoja par Pantone Plus sērijas mākslinieku vāku vāku.

Izklaide

Free Estonian

Izklaide Šajā unikālajā mākslas darbā Olga Raaga izmantoja igauņu laikrakstus no tā gada, kad automašīna tika sākotnēji ražota 1973. gadā. Nacionālās bibliotēkas dzeltenie laikraksti tika fotografēti, iztīrīti, pielāgoti un rediģēti, lai tos varētu izmantot projektā. Galīgais rezultāts tika uzdrukāts uz īpaša materiāla, ko izmanto automašīnām, un tas ilgst 12 gadus, un pieteikšanās prasīja 24 stundas. Brīvais igauņu valoda ir automašīna, kas pievērš uzmanību, apņemot cilvēkus ar pozitīvu enerģiju un nostalģiskām, bērnības emocijām. Tas aicina ikvienu zinātkāri un iesaistīties.

Sausās Tējas Iepakojums

SARISTI

Sausās Tējas Iepakojums Dizains ir cilindrisks trauks ar dinamiskām krāsām. Inovatīvs un izgaismojošs krāsu un formu pielietojums rada harmonisku dizainu, kas atspoguļo SARISTI augu uzlējumus. Kas atšķir mūsu dizainu, ir mūsu spēja piešķirt modernu pagriezienu sausās tējas iepakojumam. Iepakojumā izmantotie dzīvnieki atspoguļo emocijas un apstākļus, kurus cilvēki bieži piedzīvo. Piemēram, flamingo putni pārstāv mīlestību, pandas lācis - relaksāciju.

Olīveļļas Iepakojums

Ionia

Olīveļļas Iepakojums Tā kā senie grieķi mēdza krāsot un noformēt katru olīveļļas amforu (trauku) atsevišķi, viņi nolēma to darīt šodien! Viņi atdzīvināja un izmantoja šo seno mākslu un tradīcijas mūsdienu mūsdienu ražošanā, kur katrai no 2000 saražotajām pudelēm ir atšķirīgi raksti. Katra pudele ir individuāli izstrādāta. Tas ir vienreizējs lineārs dizains, kas iedvesmots no sengrieķu modeļiem ar mūsdienīgu pieskārienu, kas godina vintage olīveļļas mantojumu. Tas nav apburtais loks; tā ir taisna attīstoša radošā līnija. Katra ražošanas līnija rada 2000 dažādu dizainu.