Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vecās Pils Atjaunošana

Timeless

Vecās Pils Atjaunošana Īpašnieks nopirka Crawfordton namu Skotijā 2013. gada aprīlī, cenšoties atjaunot senās Skotijas muižniecības sākotnējo garšu un saderīgu ar mūsdienu dzīvi. Senās pils īpašības un vēsturiskās atradnes tiek saglabātas ar oriģinālu garšu. Dažādu gadsimtu dizaina estētika un reģionālā kultūra vienā telpā saduras ar mākslas dzirkstelēm.

Fotogrāfijas Žurnāla Vākam

TimeFlies

Fotogrāfijas Žurnāla Vākam Galvenā ideja bija izcelties no tradicionālo klientu žurnālu masas. Pirmkārt, ar neparasta pārsega palīdzību. Aviokompānijas Nordica žurnāla TimeFlies priekšējā vākā ir mūsdienīgs igauņu dizains, un uz katra numura vāka žurnāla nosaukuma autors ir piedāvātā darba autors. Modernais un minimālistiskais žurnāla vāku dizains bez papildu vārdiem atspoguļo jaunās aviokompānijas radošumu, igauņu dabas pievilcību un jauno igauņu dizaineru panākumus.

Izlietne

Thalia

Izlietne Izlietne izskatās pēc pumpura, kas gatavs ziedēt un piepildīties: tas ir tik ziedošs, ka tika izgatavots no prasmīgas masīvkoka lapegles un tīkkoka savienības, esences augšējā daļā un otra apakšējā. Stingra un droša sakritība, kas piešķir īpašu elegances pieskārienu un krāsas dzīvīgumu ar jautru graudu savstarpējo savietojamību ar vienmēr atšķirīgām nokrāsām, kas rada unikālas izlietnes. Šī objekta skaistumu raksturo tā asimetrija un harmonija, saskaroties ar dažādām formām un koka būtību.

Galvenais Birojs

Nippo Junction

Galvenais Birojs Nippo galvenais birojs ir izveidots uz daudzslāņu pilsētas infrastruktūras, automaģistrāles un parka krustojuma. Nippo ir vadošais ceļu būves uzņēmums. Viņi definē Miči, kas japāņu valodā nozīmē "iela", kā viņu dizaina koncepcijas pamatu kā "to, kas savieno dažādas sastāvdaļas". Miči savieno ēku ar pilsētvides kontekstu, kā arī savstarpēji savieno atsevišķas darba telpas. Miči tika uzlaboti, lai veidotu radošus sakarus un izveidotu Junction Place unikālu darba vietu, kas iespējama tikai šeit, Nippo.

Privātmāja

Bbq Area

Privātmāja BBQ zonas projekts ir telpa, kas ļauj gatavot ēdienu ārpus telpām un apvienot ģimeni. Čīlē grilētavas zona parasti atrodas tālu no mājas, tomēr šajā projektā tā ir mājas daļa, kas to apvieno ar dārzu, izmantojot lielus, spīdošus, saliekamus logus, kas ļauj mājā ieplūst dārza telpas burvībai. Četras telpas, daba, baseins, ēdināšana un ēdiena gatavošana ir apvienotas unikālā dizainā.

Sociālo Mediju Digitālās Receptes

DIY Spice Blends by Chef Heidi

Sociālo Mediju Digitālās Receptes Unilever Food Solutions uzdeva pastāvīgajam šefpavāram Heidijam Hekmanam (reģionālais klientu šefpavārs, Keiptauna) izveidot 11 unikālas garšvielu maisījumu receptes, izmantojot Robertsons garšvielu klāstu. Kampaņas “Mūsu ceļojums, jūsu atklājums” ietvaros ideja bija radīt unikālus attēlus un dizainus, izmantojot šīs sastāvdaļas jautrai Facebook kampaņai. Katru nedēļu šefpavāra Heidi unikālie garšvielu maisījumi tika publicēti kā ar medijiem bagāti Facebook audekla ziņojumi. Katra no šīm receptēm ir pieejama arī iPad lejupielādei vietnē UFS.com.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.